ЦЕНОВА ЛИСТА ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
СПОРТНИ БАЗИ В ОБЗОР И БЯЛА - СНИМКИ
ОБЗОР И БЯЛА - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА КУРОРТИТЕ И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АРГО'' В ОБЗОР - 2** ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ЖАСМИН'' В БЯЛА - 2** ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
АПАРТХОТЕЛ ''АНИКСИ'' В ОБЗОР - 2** ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ЗЕЛЕНИЯТ РАЙ'' В ОБЗОР - 2** ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АМИГОС'' В ОБЗОР - 2** ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2017 - ПОБЕДИТЕЛИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ФУТБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ВОЛЕЙБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2017"
БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2018
ЦЕНОВА ЛИСТА И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2018"
СПОРТНИ БАЗИ В БОРОВЕЦ И САМОКОВ - СНИМКИ
ХОТЕЛ "АРЕНА" В САМОКОВ - 3+*** ЗВЕЗДИ - СНИМКИ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2017"

ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2017"

 

ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР „БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2017”

 

03.04.2017 - понеделник

20:00 – 2005 – Група 1 – ПФК „Славия” (София) – ФК „Спартак 2015” (София) - 10:0

 

10.04.2017 – понеделник

13:00 – 2006 – ФК „Рилски Спортист” (Самоков) – ОФК „Спортист” (Своге) - 6:4

16:00 – 2006 – ОФК „Спортист” (Своге) – ФК „Метал” (Перник) - 0:7

16:30 – 2005 – Група 1 - ПФК „Славия” (София) – FC “WINNER”- Призрен (Косово) - 3:1

18:00 – 2005 – Група 2 – ФК „Метал” (Перник) – ФК „Розова Долина” (Казанлък) - 1:1  

18:00 – 2006 – ФК „Рилски Спортист” (Самоков) -  FC “WINNER”– Призрен (Косово) - 3:0

 

11.04.2017 – вторник

11:00 – 2006 – ФК „Розова Долина” – ФК „Метал” - 0:2

11:00 – 2005 – Група 1 – FC “WINNER” – ФК „Спартак 2015” - 9:0

16:30 – 2005 - Група 2 - ФК „Асти” (Хасково) – ФК „Метал” - 0:3

18:00 – 2005 – КОНТРОЛА – FC “WINNER”- ФК „Розова Долина” - 1:1

 

12.04.2017 – сряда

10:15 – 2006 – ОФК „Спортист” – FC „WINNER” - 2:3 

12:00 – 2006 – ОФК „Спортист” – ФК "Розова Долина" - 1:2

16:30 – 2005 – Група 2 - ФК „Розова Долина” – ФК „Асти” - 1:0

 

13.04.2017 – четвъртък

09:30 – 2006 - ФК „Метал” – ФК „Рилски Спортист” - 3:0

09:30 – 2006 - FC “WINNER” – ФК „Розова Долина” - 4:1

11:00 – 2005 - Полуфинал 1 – ПФК "Славия" - ФК "Розова Долина" - 2:0

15:00 – 2005 - Полуфинал 2 – ФК "Метал" - FC "WINNER" - 3:2 (след дузпи)

16:30 – 2005 – Мач за 5-6 място - ФК "Асти" - ФК "Спартак 2015" - 3:1

 

14.04.2017 – петък

09:30 – 2005 – Мач за 3-4 място - FC "WINNER" - ФК "Розова Долина" - 4:2 (след дузпи)

09:30 – 2006 – ФК „Метал” – FC “WINNER” - 4:0

11:00 – 2006 – ФК „Рилски Спортист” – ФК „Розова Долина” - 3:2

11:00 – 2005 – ФИНАЛ - ПФК "Славия" - ФК "Метал" - 2:1

12:30 – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕТО И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА!!!