ЦЕНОВА ЛИСТА ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
СПОРТНИ БАЗИ В ОБЗОР И БЯЛА - СНИМКИ
ОБЗОР И БЯЛА - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА КУРОРТИТЕ И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АРГО'' В ОБЗОР - 2** ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ЖАСМИН'' В БЯЛА - 2** ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
АПАРТХОТЕЛ ''АНИКСИ'' В ОБЗОР - 2** ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ЗЕЛЕНИЯТ РАЙ'' В ОБЗОР - 2** ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АМИГОС'' В ОБЗОР - 2** ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2017 - ПОБЕДИТЕЛИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ФУТБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ВОЛЕЙБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2017"
БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2018
ЦЕНОВА ЛИСТА И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2018"
СПОРТНИ БАЗИ В БОРОВЕЦ И САМОКОВ - СНИМКИ
ХОТЕЛ "АРЕНА" В САМОКОВ - 3+* ЗВЕЗДИ - СНИМКИ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2018"

ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2018"

 

ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА ФУТБОЛНИТЕ ДВУБОИ:

2005 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 30 МИНУТИ

2006 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ (ФУТБОЛ 9 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)

2007 И 2008 - ТРИ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 15 МИНУТИ (ФУТБОЛ 7 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)

ВСИЧКИ МАЧОВЕ ЩЕ СЕ ИГРАЯТ НА ТЕРЕНИ С ЕСТЕСТВЕНА ТРЕВА!

ВСИЧКИ МАЧОВЕ ЩЕ СЕ ИГРАЯТ НА СТАДИОНА, КОЙТО СЕ НАМИРА ТОЧНО ДО ХОТЕЛ "АРЕНА" И "ЗАЛА САМОКОВ"! 

 

ВАЖНО!!!  ВСИЧКИ БЪЛГАРСКИ ОТБОРИ СЛЕДВА ДА НОСЯТ КАРТОТЕКА ИЛИ ДРУГ ДОКУМЕНТ, УДОСТОВЕРЯВАЩ ВЪЗРАСТТА НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ! 

 

ВАЖНО!!!  ПРИ НАСТАНЯВАНЕТО В ХОТЕЛА ВИ, НА РЕЦЕПЦИЯ ИЗИСКВАТ СПИСЪК С ТРИТЕ ИМЕНА И ЕГН НА ВСИЧКИ - ПОДГОТВЕТЕ ГО ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ВАШЕ УЛЕСНЕНИЕ! СЪЩО ТАКА - НОСЕТЕ СИ ЗДРАВНИТЕ КНИЖКИ, МЕДИЦИНСКИТЕ ПУНКТОВЕ ГИ ИЗИСКВАТ, В СЛУЧАЙ ЧЕ ВИ СЕ НАЛОЖИ!

 

05.04.2018 – Четвъртък

09:00 – 2006 – Група 1 – ФК „Рилски Спортист Самоков” (Самоков) – ФК „ДЮСШ-2” Самарканд (Узбекистан) - 0:2

10:00 – 2007 – Група 2 – ФК „Спартак” Ташкент 2 (Узбекистан) – ФК „ДЮСШ-2” Самарканд (Узбекистан)0:2 - 

11:00 – 2007 – Група 2 – ФК „Рилски Спортист Самоков” (Самоков) – ФК „Марек” (Дупница) - 0:3

11:00 – 2008 – ПФК „ЦСКА” (София) – ФК „Пирдоп” (Пирдоп) - 10:1

15:00 – 2007 – Група 1 – ФК „Спартак” Ташкент 1 (Узбекистан) – FCWINNER” Призрен (Косово) - 1:2

15:00 – 2006 – Група 2 – ФК „Дачия” Кишинев (Молдова) – ФК „Метал” (Перник) - 0:4

16:00 – 2008 – ФК „Рилски Спортист Самоков” (Самоков) – ФК „Метал” (Перник) - 0:8

16:00 – 2006 – Група 1 – FC “WINNER” Призрен (Косово) – ФК „Асти” (Хасково) - 4:0

17:00 – 2008 – ФК „ДИТ” (София) – FC “WINNER” Призрен (Косово) - 5:1

17:00 – 2007 – Група 1 - ФК „Метал” (Перник) – ФК „Розова Долина” (Казанлък) - 7:0

18:00 – 2006 – Група 2 – ФК „Розова Долина” (Казанлък) – KF “Teuta” Призрен (Косово) - 3:2

 

06.04.2018 - Петък

09:00 – 2005 – ФК „Асти” – ФК „Метал” - 3:0

10:15 – 2005 – ФК „Розова Долина” – FC “WINNER” - 0:1

11:30 – 2008 – ФК Метал” – ПФК „ЦСКА” - 0:5

11:30 – 2008 – ФК „ДИТ” – ФК „Пирдоп” - 4:0

12:30 – 2006 – Група 2 - ФК „Розова Долина” – ФК „Дачия” - 0:3

12:30 – 2006 – Група 2 – ФК „Метал” – KF “Teuta” - 11:0 

15:00 – 2006 – Група 1 – ФК „ДЮСШ-2” – ФК „Асти” - 1:2

15:00 – 200FC “WINNER” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 2:2

16:00 – 2007 – Група 1 – ФК „Метал” – ФК „Спартак” 1 -  1:0

16:00 – 2007 – Група 1 – ФК „Розова Долина” – FC “WINNER” - 1:1

17:00 – 2006 – Група 1 – FC “WINNER” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 15:0

17:00 – 2007 – Група 2 – ФК „ДЮСШ-2” – ФК „Марек” - 2:3

18:00 – 2007 – Група 2 – ФК „Спартак” 2 – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 3:1

 

07.04.2018 - Събота

09:00 – 2007 – Група 1 – ФК „Метал” – FC “WINNER” - 2:1

09:00 – 2007 – Група 1 – ФК „Розова Долина” – ФК „Спартак” 1 -  0:2

10:00 – 2006 – Група 2 – ФК „Дачия” – KF “Teuta” - 18:1

10:00 – 2006 – Група 2 – ФК „Розова Долина” – ФК „Метал” - 0:3

11:00 – 2007 – Група 2 – ФК „Марек” – ФК „Спартак” 2 -  3:5 (6:0 служебно)

11:00 – 2007 – Група 2 – ФК „Рилски Спортист Самоков” – ФК „ДЮСШ-2” - 1:2

12:00 – 2006 – Група 1 – FC “WINNER” – ФК „ДЮСШ-2” - 3:0

12:00 – 2006 - Група 1 – ФК „Асти” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 7:1

13:00 – 2001-2002 – FC ”WINNER” – ФК „Рилски Спортист Самоков” (Контрола) - 4:1

14:30 – 2005 – ФК „Розова Долина” – ФК „Метал” - 5:0

15:45 – 2005 – FC “WINNER” – ФК „Асти” - 6:1

17:00 – 2008 – ПФК „ЦСКА” – FC “WINNER” - 3:2

17:00 – 2008 – ФК „ДИТ” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 5:0

18:00 – 2008 – ФК „Метал” – ФК „Пирдоп” - 5:0

18:30 – BULGARIA vs. THE WORLD – (FRIENDLY MATCH)

 

08.04.2018 – Неделя

09:00 – 2006 – Мач за 7-8 място - ФК "Рилски Спортист Самоков" - KF "Teuta" - 4:3 (след дузпи)

09:00 – 2007 – Мач за 7-8 място - ФК "Спартак" 2 - ФК "Розова Долина" - 3:1

10:00 – 2006 – Мач за 5-6 място - ФК "ДЮСШ-2" - ФК "Розова Долина" - 1:0

10:00 – 2007 – Мач за 5-6 място - ФК "Спартак" 1 - ФК "Рилски Спортист Самоков" - 3:1

11:00 – 2006 – Полуфинал 1 - FC "WINNER" - ФК "Дачия" - 2:3

11:00 – 2006 – Полуфинал 2 - ФК "Метал" - ФК "Асти" - 2:0

12:00 – 2007 – Полуфинал 1 - ФК "Метал" - ФК "ДЮСШ-2" - 3:0

12:00 – 2007 – Полуфинал 2 - ФК "Марек" - FC "WINNER" - 6:4

13:00 – 2001-2002 - FC ”WINNER” – ФК „Рилски Спортист Самоков” (Контрола) - 2:3

14:30 – 2008 – ФК „Пирдоп” – FC “WINNER” - 0:4

15:30 – 2008 – ПФК „ЦСКА” - ФК „Рилски Спортист Самоков” - 9:0

15:30 – 2008 – ФК „Метал” – ФК „ДИТ” - 2:1

16:30 – 2005 – ФК „Розова Долина” – ФК „Асти” - 5:1

17:45 – 2005 – FC “WINNER” – ФК „Метал” - 6:0

 

09.04.2018 – Понеделник

09:00 – 2008 – ФК „Пирдоп” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 3:2

09:00 – 2008 – FC “WINNER” – ФК „Метал” - 3:3

10:00 – 2006 – Мач за 3-4 място - ФК "Асти" - FC "WINNER" - 4:3 (след дузпи)

10:00 – 2006 - ФИНАЛ - ФК "Метал" - ФК "Дачия" - 3:0

11:00 – 2007 – Мач за 3-4 място - FC "WINNER" - ФК "ДЮСШ-2" - 1:7

11:00 – 2007 - ФИНАЛ - ФК "Марек" - ФК "Метал" 0:4

12:00 – 2008 – ФК „ДИТ” – ПФК „ЦСКА” - 1:0

13:40 – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ В "ЗАЛА САМОКОВ" !!!