ЦЕНОВА ЛИСТА ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
СПОРТНИ БАЗИ В ОБЗОР И БЯЛА - СНИМКИ
ОБЗОР И БЯЛА - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА КУРОРТИТЕ И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АРГО'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ЖАСМИН'' В БЯЛА - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
АПАРТХОТЕЛ ''АНИКСИ'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ЗЕЛЕНИЯТ РАЙ'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АМИГОС'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2018 - ПОБЕДИТЕЛИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ФУТБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ВОЛЕЙБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2018"
БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2019
ЦЕНОВА ЛИСТА И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2019"
СПОРТНИ БАЗИ В БОРОВЕЦ И САМОКОВ - СНИМКИ
ХОТЕЛ "АРЕНА" В САМОКОВ - 3+* ЗВЕЗДИ - СНИМКИ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2019"

ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2019"

 

ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА ФУТБОЛНИТЕ ДВУБОИ:

2006 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 30 МИНУТИ

2007 И 2008 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ (ФУТБОЛ 9 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)

2009 - ТРИ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 15 МИНУТИ (ФУТБОЛ 7 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)

ВСИЧКИ МАЧОВЕ ЩЕ СЕ ИГРАЯТ НА ТЕРЕНИ С ЕСТЕСТВЕНА ТРЕВА!

ВСИЧКИ МАЧОВЕ ЩЕ СЕ ИГРАЯТ НА СТАДИОНА, КОЙТО СЕ НАМИРА ТОЧНО ДО ХОТЕЛ "АРЕНА" И "ЗАЛА САМОКОВ"! 

 

ВАЖНО!!!  ВСИЧКИ БЪЛГАРСКИ ОТБОРИ СЛЕДВА ДА НОСЯТ КАРТОТЕКА ИЛИ ДРУГ ДОКУМЕНТ, УДОСТОВЕРЯВАЩ ВЪЗРАСТТА НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ! 

 

ВАЖНО!!!  ПРИ НАСТАНЯВАНЕТО В ХОТЕЛА ВИ, НА РЕЦЕПЦИЯ ИЗИСКВАТ СПИСЪК С ТРИТЕ ИМЕНА И ЕГН НА ВСИЧКИ - ПОДГОТВЕТЕ ГО ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ВАШЕ УЛЕСНЕНИЕ! СЪЩО ТАКА - НОСЕТЕ СИ ЗДРАВНИТЕ КНИЖКИ, МЕДИЦИНСКИТЕ ПУНКТОВЕ ГИ ИЗИСКВАТ, В СЛУЧАЙ ЧЕ ВИ СЕ НАЛОЖИ!

 

01.04.2019 – Понеделник

10:00 – 2009 – ФК Рилски Спортист Самоков” (Самоков) – ФК „Розова Долина” (Казанлък) - 1:3

10:00 – 2008 – ФК „Спартак” (София) – ФК „Пирдоп” (Пирдоп) - 3:2

11:00 – 2007 – ФК „Вардар” Скопие (Северна Македония) – ФК „Рилски Спортист” (Самоков) - 2:0

11:00 – 2009 – ФК „Вардар” Скопие (Северна Македония) – ФК „Пирдоп” (Пирдоп) - 16:0

12:00 – 2006 - ФК „Метал” (Перник) – ФК „Рилски Спортист Самоков” (Самоков) - 7:0

15:00 – 2007 – КОНТРОЛА - ФК „Вардар” Скопие (Северна Македония) – ФК „Розова Долина” (Казанлък) - 5:1

16:00 – 2009 – ФК „Левски-Раковски” (София) – ФК „Рилецо” (Самоков) - 8:0

17:00 – 2007 – ФК „Левски-Раковски” (София) – ФК „Марек” (Дупница) - 2:0

17:00 – 2008 – ФК „Марек” (Дупница) – ПФК „Левски” (София) - 0:9

18:00 – 2006 – ФК „Марек” (Дупница) – ФК „Вардар” Скопие (Северна Македония) - 1:3

 

02.04.2019 - Вторник

10:00 – 2009 – ФК „Пирдоп” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 0:3

11:00 – 2007 – ФК „Рилски Спортист” – ФК „Розова Долина” - 0:1

11:00 – 2009 – ФК „Рилецо” – ФК „Вардар” - 1:2

12:00 – 2006 – ФК „Вардар” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 4:0

15:00 – 2009 – ФК „Левски-Раковски” – ФК „Розова Долина” - 4:1

16:00 – 2008 – ПФК „Левски” – ФК „Спартак” - 12:0

17:00 – 2007 – ФК „Вардар” – ФК „Марек” - 7:1

17:00 – 2008 – ПФК „ЦСКА” (София) – ФК „Марек” - 7:2

 

03.04.2019 - Сряда

10:00 – 2009 – ФК „Рилецо” – ФК „Розова Долина” - 1:3

11:00 – 2008 – ПФК „ЦСКА” – ФК „Спартак” - 3:0

15:00 – 2009 – ФК „Пирдоп” – ФК „Левски-Раковски” - 1:8

15:00 – 2007 – ФК „Левски-Раковски” – ФК „Розова Долина” - 2:1

16:00 – 2008 – ПФК „Левски” – ФК „Пирдоп” - 18:0

17:00 – 2007 – ФК „Рилски Спортист” – ФК „Марек” - 3:0

18:00 – 2006 – ФК „Метал” – ФК „Марек” - 5:0

 

04.04.2019 – Четвъртък

09:00 – 2009 – ФК „Рилски Спортист Самоков” – ФК „Вардар” - 1:3

10:00 – 2009 – ФК „Рилецо” – ФК „Пирдоп” - 5:3

11:00 – 2008 – ФК „Пирдоп” – ПФК „ЦСКА” - 0:14

12:00 – 2007 - ФК „Рилски Спортист” – ФК „Левски-Раковски” - 0:3

15:00 – 2009 - ФК „Левски-Раковски” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 6:1

15:00 – 2007 – ФК „Вардар” – ФК „Розова Долина” - 4:0

17:30 – 2008 – ФК „Марек” – ФК „Спартак” - 2:0

17:30 – 2009 – ФК „Вардар” – ФК „Розова Долина” - 2:0

18:30 – 2006 – ФК „Марек” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 2:0

 

05.04.2019 – Петък

09:00 – 2009 - ФК „Пирдоп” – ФК „Розова Долина” - 1:10

09:00 – 2009 - ФК „Рилски Спортист Самоков” – ФК „Рилецо” - 3:2

10:00 – 2008 - ФК „Марек” – ФК „Пирдоп” - 9:1

10:00 – 2007 – ФК „Марек” – ФК „Розова Долина” -2:2

11:00 – 2009 – ФК „Вардар” – ФК „Левски-Раковски” - 2:2

11:00 – 2007 – ФК „Вардар” – ФК „Левски-Раковски” - 1:0

12:00 – 2008 – ПФК „Левски” – ПФК „ЦСКА” - 0:0

13:00 – 2006 – ФК „Вардар” – ФК „Метал” - 0:2

15:00 – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ В "ЗАЛА САМОКОВ" !!!