ЦЕНОВА ЛИСТА ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
СПОРТНИ БАЗИ В ОБЗОР И БЯЛА - СНИМКИ
ОБЗОР И БЯЛА - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА КУРОРТИТЕ И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АРГО'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ЖАСМИН'' В БЯЛА - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
АПАРТХОТЕЛ ''АНИКСИ'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ЗЕЛЕНИЯТ РАЙ'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АМИГОС'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2018 - ПОБЕДИТЕЛИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ФУТБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ВОЛЕЙБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2018"
БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2019
ЦЕНОВА ЛИСТА И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2019"
СПОРТНИ БАЗИ В БОРОВЕЦ И САМОКОВ - СНИМКИ
ХОТЕЛ "АРЕНА" В САМОКОВ - 3+* ЗВЕЗДИ - СНИМКИ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2018"

ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2018"

 

ПРОГРАМА НА ФУТБОЛНИТЕ ДВУБОИ

 

ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ДВУБОИТЕ:

2002-2003 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 35 МИНУТИ

2004-2005 и 2006 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 30 МИНУТИ

2007 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ (ФУТБОЛ 9 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)

2008 И 2009 - ТРИ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 15 МИНУТИ (ФУТБОЛ 7 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)

МИНИ ФУТБОЛ - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ (НА ТЕРЕН С ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА!)

 

ВАЖНО!!!   ВСИЧКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ СЛЕДВА ДА НОСЯТ КАРТОТЕКА ИЛИ ДРУГ ДОКУМЕНТ, УДОСТОВЕРЯВАЩ ВЪЗРАСТТА НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ!

ВАЖНО!!!   ПРИ НАСТАНЯВАНЕТО В ХОТЕЛА ВИ, НА РЕЦЕПЦИЯ ИЗИСКВАТ СПИСЪК С ТРИТЕ ИМЕНА И ЕГН НА ВСИЧКИ - ПОДГОТВЕТЕ ГО ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ВАШЕ УЛЕСНЕНИЕ! СЪЩО ТАКА - НОСЕТЕ СИ ЗДРАВНИТЕ КНИЖКИ, МЕДИЦИНСКИТЕ ПУНКТОВЕ ГИ ИЗИСКВАТ, В СЛУЧАЙ ЧЕ ВИ СЕ НАЛОЖИ!

ВАЖНО!!!   АКО ИМАТЕ МАЧ В СЪСЕДНИЯ ГРАД, ОБЗОР ИЛИ БЯЛА, АВОТБУСЪТ ЗА ТАМ ТРЪГВА ОТ БЛИЗКИЯ ДО ВАС СТАДИОН, 1 (ЕДИН) ЧАС ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ДВУБОЯ ВИ!

 

19.08.2018 - НЕДЕЛЯ

21:00 - ТЕХНИЧЕСКА КОНФЕРЕНЦИЯ, ЗА ОТБОРИТЕ-УЧАСТНИЦИ В ПЪРВАТА ЧАСТ НА ТУРНИРА (19-25 АВГУСТ) - ще се проведе в многофункционалната зала на град Обзор, която се намира точно срещу Автогарата на Обзор.

 

20.08.2018 - ПОНЕДЕЛНИК

08:20 – в Бяла – 2006 – Група 1 - ФК „Черноморец” (Бяла) – ФК „Метал” (Перник) - 0:5

08:30 – в Обзор – 2009 – Група 1 – ФК „Спартак” Ташкент 1 (Узбекистан) – ПФК „Монтана” (Монтана) - 6:0

08:30 – в Обзор – 2009 – Група 2 – ФК „Обзор” (Обзор) – ФК „Спартак” Ташкент 2 (Узбекистан) - 3:3

09:30 – в Бяла – 2008 – Група 2 - ФК „Тича” (Варна) – ФК „Спарта” Кишинев (Молдова) - 1:2

09:30 – в Бяла – 2009 – Група 1 - ФК „Черноморец” (Бяла) – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 3:2

09:30 – в Обзор – 2008 – Група 1 – ФК „Динамо” Минск (Беларус) – ПФК „Монтана” (Монтана) - 15:0

09:30 – в Обзор – 2008 – Група 2 – ПФК „ЦСКА” (София) – ФК „Пахтакор” Ташкент (Узбекистан) - 7:1

09:30 – в Обзор – Мини Футбол - ФК „Динамо” Минск 2003 (Беларус) - тренировка

10:30 – в Бяла – 2008 - Група 1 – ПФК „Черно Море” (Варна) – ФК „Буньодкор” Ташкент (Узбекистан) - 3:1

10:30 – в Бяла – 2007 - Група 1 – ПФК „Черно Море” (Варна) – ФК „Метал” (Перник) - 1:0

10:30 – в Обзор – 2007 – Група 1 - ФК „Спартак” Ташкент (Узбекистан) – ПФК „Монтана” - 0:2

10:30 – в Обзор – 2007 – Група 2 – ПФК „ЦСКА” (София) – ФК „Розова Долина” (Казанлък) - 1:2

11:30 – в Бяла – 2009 – Група 2 - ФК „Метал” (Перник) – ФК „Буюкан” Кишинев (Молдова) - 1:1

11:30 – в Бяла – 2007 – Група 2 – ФК „Тича” (Варна) – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 1:2

11:30 – в Обзор – 2006 – ФК „Розова Долина” (Казанлък) – ПФК „Монтана” (Монтана) - 2:0

17:00 – в Обзор - ФК „Динамо” Минск 2003 (Беларус) – тренировка

18:30 – в Обзор – 2006 - ФК „Обзор” (Обзор) – ФК „Спарта” Кишинев (Молдова) - 3:1

21:00 – В ХОТЕЛ „АРГО”, В ОБЗОР – ЗАБАВНА ПРОГРАМА С АНИМАТОРИ, СПЕЦИАЛНО ЗА УЧАСТНИЦИТЕ В ТУРНИРА!!!

 

21.08.2018 - ВТОРНИК

08:30 – в Обзор – 2009 – Група 2 – ФК „Обзор” – ФК „Метал” - 1:4

08:30 – в Обзор – 2008 – Група 1 - ФК „Буньодкор” – ПФК „Монтана” - 6:2

08:30 – в Бяла – 2008 – Група 2 - ПФК „ЦСКА” – ФК „Тича” - 3:1

09:30 – в Обзор – 2009 – Група 1 - ПФК „Монтана” –  ФК „Рилски Спортист Самоков” - 0:0

09:30 – в Обзор – 2007 – Група 1 - ФК „Спартак“ – ФК „Спарта” - 2:2

09:30 – в Обзор – Мини Футбол - ФК „Динамо” Минск 2003 (Беларус) - тренировка

09:30 – в Бяла – 2007 – Група 1 - ПФК „Монтана” – ПФК „Черно Море” - 1:1   

09:30 – в Бяла – 2009 – Група 2 - ФК „Буюкан” – ФК „Спартак” 2 -  0:3

10:30 – в Обзор – 2007 – Група 2 – ФК „Рилски Спортист Самоков” – ПФК „ЦСКА” - 4:0

10:30 – в Обзор – 2008 – Група 1 – ФК „Динамо” – ПФК „Черно Море” - 4:0

10:30 – в Бяла – 2009 – Група 1 – ФК „Спартак” 1 – ФК „Черноморец” - 14:0

10:30 – в Бяла – 2008 – Група 2 – ФК „Спарта” – ФК „Пахтакор” - 1:1

11:30 – в Обзор – 2006 - ФК „Спарта” – ФК „Метал” - 0:7

11:30 – в Бяла – 2006 – ФК „Черноморец” – ПФК „Монтана” - 6:2

16:00 - в Обзор - 2007 - Група 2 - ФК "Тича" - ФК "Динамо" - 1:0

17:00 – в Обзор - 2003 - КОНТРОЛА - ФК „Динамо” - ПФК "Черно Море" - 1:1

18:30 – в Обзор – 2006 - ФК „Обзор” (Обзор) – ФК „Розова Долина” - 0:1

20:30 – В ХОТЕЛ „ТЕРАЗИНИ”, В БЯЛА – ЗАБАВНА ПРОГРАМА С АНИМАТОРИ, СПЕЦИАЛНО ЗА УЧАСТНИЦИТЕ В ТУРНИРА!!!

 

22.08.2018 – СРЯДА

08:20 – в Бяла – 2006 - ФК „Черноморец” – ФК „Розова Долина” - 5:0

08:30 – в Обзор – 2009 – Група 2 – ФК „Обзор” – ФК „Буюкан” - 1:5

09:30 – в Бяла – 2007 – Група 2 – ФК „Динамо” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 1:0

09:30 – в Бяла – 2007 – Група 2 – ФК „Розова Долина” – ФК „Тича” - 2:4

09:30 – в Обзор – 2008 – Група 2 – ПФК „ЦСКА” – ФК „Спарта” - 7:2

09:30 – в Обзор – 2009 – Група 2 – ФК „Спартак” 2 – ФК „Метал” - 1:2

09:30 – в Обзор – Мини Футбол - ФК „Динамо” Минск 2003 (Беларус) - тренировка

10:30 – в Бяла – 2008 – Група 1 – ФК „Динамо” – ФК „Буньодкор” - 4:0

10:30 – в Бяла – 2008 – Група 2 - ПФК „Монтана” – ПФК „Черно Море” - 0:11

10:30 – в Обзор – 2007 – Група 1 – ФК „Метал” – ФК „Спарта” - 0:1

10:30 – в Обзор – 2007 – Група 1 – ФК „Спартак” – ПФК „Черно Море” - 3:5

11:30 – в Бяла – 2009 – Група 1 – ПФК „Монтана” – ФК „Черноморец” - 0:1

11:30 – в Бяла - 2009 – Група 1 – ФК „Спартак" 1 – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 6:0

11:30 – в Обзор – 2006 - ПФК „Монтана” – ФК „Спарта” - 4:2

16:00 - в Обзор - 2008 - Група 2 - ФК "Пахтакор" - ФК "Тича" - 4:4

17:00 – в Обзор - ФК „Динамо” Минск 2003 (Беларус) – тренировка

18:30 – в Обзор – 2006 - ФК „Обзор” (Обзор) – ФК „Метал” - 4:4

21:00 – В ХОТЕЛ „ЖАСМИН”, В БЯЛА – ЗАБАВНА ПРОГРАМА С АНИМАТОРИ, СПЕЦИАЛНО ЗА УЧАСТНИЦИТЕ В ТУРНИРА!!!

 

23.08.2018 – ЧЕТВЪРТЪК

08:20 – в Бяла – 2006 – ФК „Черноморец” – ФК „Спарта” - 3:0

08:20 – в Обзор – 2006 – ФК „Розова Долина” – ФК „Метал” - 1:5

09:30 – в Бяла – 2009 – Полуфинал 1 - ФК "Черноморец" - ФК "Метал" - 2:6

09:30 – в Бяла – 2009 – Полуфинал 2 - ФК "Спартак" 1 - ФК "Спартак" 2 -  3:1

09:30 – в Обзор – 2008 – Мач за 5-6 място - ФК "Буньодкор" - ФК "Пахтакор" - 6:4 (след дузпи) 

09:30 – в Обзор – 2009 – Мач за 5-6 място - ФК "Буюкан" - ФК "Рилски Спортист Самоков" - 2:0

10:30 – в Бяла – 2008 – Полуфинал 1 - ФК "Динамо" - ФК "Спарта" - 8:0

10:30 – в Бяла – 2008 – Полуфинал 2 - ПФК "ЦСКА" - ПФК "Черно Море" - 11:10 (след дузпи)

10:30 – в Обзор – 2008 – Мач за 7-8 място - ПФК "Монтана" - ФК "Тича" - 3:4 

10:30 – в Обзор – 2009 – Мач за 7-8 място - ПФК "Монтана" - ФК "Обзор" - 5:1

11:30 – в Бяла - 2003 - КОНТРОЛА - ФК „Динамо” (Минск)  - ФК "ДИТ" (София) - 1:4

16:30 - в Обзор – 2007 – Група 1 - ПФК „Черно Море” – ФК „Спарта” - 2:0

16:30 – в Обзор – 2007 – Група 1 – ПФК „Монтана” – ФК „Метал” - 2:0

17:30 – в Обзор – 2007 - Група 2 - ФК „Динамо” – ФК „Розова Долина” - 3:1

17:30 – в Обзор – 2007 – Група 2 – ФК „Тича” – ПФК „ЦСКА” - 8:0

18:30 – в Обзор – 2006 – ФК „Обзор” – ПФК „Монтана” - 4:1

20:30 - В ХОТЕЛ „АРГО”, В ОБЗОР – ЗАБАВНА ПРОГРАМА С АНИМАТОРИ, СПЕЦИАЛНО ЗА УЧАСТНИЦИТЕ В ТУРНИРА!!!

 

24.08.2018 - ПЕТЪК 

08:20 – в Бяла – 2006 – ПФК „Монтана” – ФК „Метал” - 0:8

08:20 – в Обзор – 2006 – ФК „Спарта” – ФК Розова Долина” - 0:1

09:30 – в Бяла – 2009 – ФИНАЛ - ФК "Метал" - ФК "Спартак" 1  - 1:5

09:30 – в Бяла – 2009 – Мач за 3-4 място - ФК "Черноморец" - ФК "Спартак" 2  - 0:2

09:30 – в Обзор – ФК „Динамо” Минск 2003 (Беларус) - тренировка

10:30 – в Бяла – 2008 – ФИНАЛ - ПФК "ЦСКА" - ФК "Динамо" - 3:5 (след дузпи)

10:30 – в Бяла – 2008 – Мач за 3-4 място - ПФК "Черно Море" - ФК "Спарта" - 5:6 (след дузпи)

11:00 – в Обзор – 2007 – Група 1 - ФК „Спарта” – ПФК „Монтана” - 1:0

11:00 – в Обзор – 2007 – Група 2 - ФК „Розова Долина” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 0:4

17:00 – в Обзор – 2007 – Група 2 – ПФК „ЦСКА” – ФК „Динамо” - 1:3

17:00 – в Обзор – 2007 – Група 1 – ФК „Спартак” – ФК „Метал” - 4:0

17:00 – в Обзор – Мини Футбол - ФК „Динамо” Минск 2003 (Беларус) – тренировка

18:00 – в Обзор – 2006 - ФК „Обзор” (Обзор) – ФК „Черноморец” - 2:2

21:00 - В АМФИТЕАТЪРА НА ОБЗОР – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕТО И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЗА ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ 2006, 2008 И 2009!

 

25.08.2018 - СЪБОТА

08:30 – в Обзор – 2007 – Мач за 9-10 място - ФК "Метал" - ПФК "ЦСКА" - 2:0

09:00 – в Бяла – 2007 – ФИНАЛ - ФК "Тича" - ПФК "Черно Море" - 2:1

09:00 – в Бяла – 2007 - Мач за 3-4 място - ФК "Спарта" - ФК "Рилски Спортист Самоков" - 1:3

09:30 – в Обзор – 2007 - Мач за 5-6 място - ПФК "Монтана" - ФК "Динамо" - 0:1

09:30 – в Обзор – 2007 - Мач за 7-8 място - ФК "Спартак" - ФК "Розова Долина" - 4:0

11:00 – В АМФИТЕАТЪРА НА ОБЗОР – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕТО И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЗА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА 2007!

 

25.08.2018 - СЪБОТА

21:00 - ТЕХНИЧЕСКА КОНФЕРЕНЦИЯ, ЗА ОТБОРИТЕ-УЧАСТНИЦИ ВЪВ ВТОРАТА ЧАСТ НА ТУРНИРА (25-31 АВГУСТ) - ще се проведе в многофункционалната зала на град Обзор, която се намира точно срещу Автогарата на Обзор.

 

26.08.2018 – НЕДЕЛЯ – ВСИЧКИ МАЧОВЕ ЩЕ СЕ ИГРАЯТ В ОБЗОР!

08:30 – 2004-2005 – Група 1 – ФК „Розова Долина” (Казанлък) – ОФК „Павликени” (Павликени) - 9:1

09:45 – 2004-2005 – Група 1 – ФК „Марица” (Пловдив) – ПФК „Черно Море” (Варна) - 3:2

11:00 – 2002-2003 – ПФК „Черно Море” (Варна) – ФК „Борислав” (Първомай) - 1:1

16:00 – 2004-2005 – Група 2 – ФК „Олимпик” (Варна) – ФК „Пирдоп” (Пирдоп) - 6:0

17:15 – 2002-2003 – ФК „Олимпик”(Варна) – ФК „Асеновец” (Асеновград) - 0:0

18:00 – Мини Футбол – МФК „Пирдоп” (Пирдоп) – МФК „Слабаците” (София) - 7:2

18:30 - 2004-2005 – Група 2 – ФК „Сокол” (Марково) – ФК „Обзор” (Обзор) - 4:0

19:00 – Мини Футбол – МФК „Обзор” (Обзор) – МФК „Черноморец” (Бяла) - 14:0

 

27.08.2018 – ПОНЕДЕЛНИК – ВСИЧКИ МАЧОВЕ ЩЕ СЕ ИГРАЯТ В ОБЗОР!

08:30 – 2002-2003 - ФК „Борислав” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 1:3

09:45 – 2002-2003 – ПФК „Черно Море” – ФК „Асеновец” - 3:0

11:00 – 2004-2005 – Група 1 - ПФК „Черно Море” – ФК „Розова Долина” - 3:0

15:45 – 2004-2005 – Група 2 – ФК „Олимпик” – ФК „Сокол” - 0:0

17:00 – 2004-2005 – Група 1 – ОФК „Павликени” – ФК „Марица” - 0:11

18:00 – Мини Футбол – МФК „Слабаците” – МФК „Обзор” - 1:4

18:15 – 2004-2005 – Група 2 – ФК „Обзор” – ФК „Пирдоп” - 2:0

19:00 – Мини Футбол – МФК „Асеновец” – МФК „Черноморец” - 4:2

 

28.08.2018 – ВТОРНИК – ВСИЧКИ МАЧОВЕ ЩЕ СЕ ИГРАЯТ В ОБЗОР!

08:30 – 2004-2005 – Група 2 - ФК „Сокол”- ФК „Пирдоп” - 7:0

09:45 – 2004-2005 – Група 1 - ФК „Марица” – ФК „Розова Долина” - 3:1

11:00 – 2002 -2003 – ФК „Асеновец” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 1:1

15:45 – 2004-2005 – Група 1 – ОФК „Павликени” – ПФК „Черно Море” - 1:8

17:00 – 2002-2003 – ПФК „Черно Море” – ФК Олимпик” - 1:1

18:00 – Мини Футбол – МФК „Асеновец” (Асеновград) – МФК „Слабаците”6:2

18:30 – 2004-2005 – Група 2 – ФК „Обзор” – ФК „Олимпик” - 0:1

19:00 – Мини Футбол – МФК „Обзор” – МФК „Пирдоп” - 3:4

 

29.08.2018 – СРЯДА – ВСИЧКИ МАЧОВЕ ЩЕ СЕ ИГРАЯТ В ОБЗОР!

08:30 – 2004-2005 – Мач за 7-8 място - ФК "Пирдоп" - ОФК "Павликени" - 2:0

09:45 – 2004-2005 – Полуфинал 1 - ФК "Марица" - ФК "Олимпик" - 5:1

11:00 – 2004-2005 – Полуфинал 2 - ФК "Сокол" - ПФК "Черно Море" - 3:0

15:00 – 2002-2003 – ФК „Асеновец” – ФК „Борислав” - 1:2

17:00 – 2002-2003 – ФК „Рилски Спортист Самоков” – ФК „Олимпик” - 0:0

17:00 – Мини Футбол – МФК „Пирдоп” – МФК „Асеновец” - 6:1

18:30 – 2004-2005 – Мач за 5-6 място - ФК "Обзор" - ФК "Розова Долина" - 0:2

19:00 – Мини Футбол – МФК „Черноморец” – МФК „Слабаците” - 4:4

 

30.08.2018 – ЧЕТВЪРТЪК – ВСИЧКИ МАЧОВЕ ЩЕ СЕ ИГРАЯТ В ОБЗОР!

10:00 – 2002-2003 – ФК „Борислав” – ФК „Олимпик” - 1:4

16:00 – 2004-2005 – Мач за 3-4 място - ПФК "Черно Море" - ФК "Олимпик" - 1:0

17:15 – 2004-2005 – ФИНАЛ - ФК "Сокол" - ФК "Марица" - 1:0

18:00 – Мини Футбол – МФК „Обзор” – МФК „Асеновец” - 8:2

18:30 – 2002-2003 – ПФК „Черно Море” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 5:0

19:00 – Мини Футбол – МФК „Черноморец” – МФК „Пирдоп” - 5:4  

20:30 - В АМФИТЕАТЪРА НА ОБЗОР – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕТО И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА!

 

31.08.2018 – ПЕТЪК

09:15 – в Обзор – ФК „Сокол” (Марково) – ФК "Розова Долина" - КОНТРОЛА

 

01.09.2018 - СЪБОТА

10:00-11:30в Обзор – ФК „Сокол” (Марково) – тренировка

 

 

ПРОГРАМА НА ВОЛЕЙБОЛНИТЕ ДВУБОИ 

 

ВСИЧКИ ДВУБОИ ЩЕ СЕ ИЗИГРАЯТ В ОБЗОР, НА СПОРТНИЯ КОМПЛЕКС ПРИ ГРАДСКИЯ ФУТБОЛЕН СТАДИОН!

 

25.08.2018 - СЪБОТА

21:00 - ТЕХНИЧЕСКА КОНФЕРЕНЦИЯ - ще се проведе в многофункционалната зала на град Обзор, която се намира точно срещу Автогарата на Обзор.

 

26.08.2018 – НЕДЕЛЯ

10:00 – МомИчета 2002-2003 - ВК „Тополово“ (Тополово) – ВК „Бургас 2007” (Бургас) - 2:3

17:00 – Момчета 2000-2001 – СКВ „Павликени” (Павликени) – ВК „Червено Знаме” (Велико Търново) - 3:0

 

27.08.2018 – ПОНЕДЕЛНИК

16:00 – МомИчета 2002-2003 – ВК „Перун“ (Варна) – ВК „Тополово“ - 3:0

18:00 – Момчета 2000-2001 – ВК "Черноморец" (Бяла) – СКВПавликени” - 0:3

 

28.08.2018 – ВТОРНИК

16:00 - МомИчета 2002-2003 – ВК „Перун“ – ВК „Бургас 2007” - 3:0

18:00 – Момчета 2000-2001 – ВК „Червено Знаме” – ВКЧерноморец” - 1:3

 

29.08.2017 – СРЯДА

16:00 – МомИчета 2002-2003 - ФИНАЛ - ВК "Перун" - ВК "Бургас 2007" - 3:1

18:00 – Момчета 2000-2001 – ФИНАЛ - СКВ "Павликени" - ВК "Черноморец" - 3:0

19:30 – В ОБЗОР – ПРИ СТАДИОНА – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕТО И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА!