ЦЕНОВА ЛИСТА ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
СПОРТНИ БАЗИ В ОБЗОР И БЯЛА - СНИМКИ
ОБЗОР И БЯЛА - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА КУРОРТИТЕ И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АРГО'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ЖАСМИН'' В БЯЛА - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
АПАРТХОТЕЛ ''АНИКСИ'' В ОБЗОР - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ЗЕЛЕНИЯТ РАЙ'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АМИГОС'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ВИЛНО СЕЛИЩЕ ''ТЕРАЗИНИ'' В БЯЛА - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2019 - ПОБЕДИТЕЛИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ФУТБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ВОЛЕЙБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2019"
БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2020
ЦЕНОВА ЛИСТА И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2020"
СПОРТНИ БАЗИ В БОРОВЕЦ И САМОКОВ - СНИМКИ
ХОТЕЛ "АРЕНА" В САМОКОВ - 3+* ЗВЕЗДИ - СНИМКИ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2019"

ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2019"

 

ПРОГРАМА НА ФУТБОЛНИТЕ ДВУБОИ

 

ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ДВУБОИТЕ:

2005 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 30 МИНУТИ

2006 и 2007 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ

2008 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ (ФУТБОЛ 9 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)

2009 И 2010 - ТРИ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 15 МИНУТИ (ФУТБОЛ 7 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)

2011 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 20 МИНУТИ (ФУТБОЛ 5 НА ТЕРЕН ЗА МИНИ ФУТБОЛ С ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА)

МИНИ ФУТБОЛ - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ (НА ТЕРЕН ЗА МИНИ ФУТБОЛ С ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА)

 

ВАЖНО!!!   ВСИЧКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ СЛЕДВА ДА НОСЯТ КАРТОТЕКА ИЛИ ДРУГ ДОКУМЕНТ, УДОСТОВЕРЯВАЩ ВЪЗРАСТТА НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ!

ВАЖНО!!!   ПРИ НАСТАНЯВАНЕТО В ХОТЕЛА ВИ, НА РЕЦЕПЦИЯ ИЗИСКВАТ СПИСЪК С ТРИТЕ ИМЕНА И ЕГН НА ВСИЧКИ - ПОДГОТВЕТЕ ГО ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ВАШЕ УЛЕСНЕНИЕ! СЪЩО ТАКА - НОСЕТЕ СИ ЗДРАВНИТЕ КНИЖКИ, МЕДИЦИНСКИТЕ ПУНКТОВЕ ГИ ИЗИСКВАТ, В СЛУЧАЙ ЧЕ ВИ СЕ НАЛОЖИ!

ВАЖНО!!!   АКО ИМАТЕ МАЧ В СЪСЕДНИЯ ГРАД, ОБЗОР ИЛИ БЯЛА, АВОТБУСЪТ ЗА ТАМ ТРЪГВА ОТ БЛИЗКИЯ ДО ВАС СТАДИОН, 1 (ЕДИН) ЧАС ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ДВУБОЯ ВИ!

 

17.08.2019 - СЪБОТА

17:00 – във  Варна - 2007 - ПФК „Черно Море” (Варна) – ФК „Тича” (Варна) - 3:1

 

24.08.2019– СЪБОТА

16:00 – в Обзор – 2008 – Група 1 – ПФК „Черно Море” (Варна) – ФК „Динамо” Минск (Беларус) - 0:3

16:00 – в Обзор – 2008 – Група 1 – ФК „Тича” (Варна) – ФК „Черноморец” (Бяла) - 8:0

17:00 – в Обзор – 2005 – КОНТРОЛА – ФК „Олимпик” (Варна) – ФК „Розова Долина” (Казанлък) - 3:1

18:15 - в Обзор - 2010 - ФК "Рилски Спортист Самоков" (Самоков) - ФК "Тича" (Варна) - 1:0

21:30 - ТЕХНИЧЕСКА КОНФЕРЕНЦИЯ- ще се проведе в конферентната зала на град Обзор, която се намира точно срещу Автогарата на Обзор.

 

25.08.2019 - НЕДЕЛЯ

08:15 – в Бяла – 2009 – Група 1 - ФК „Рилски Спортист Самоков” (Самоков) – ПФК „Монтана” (Монтана) - 2:3

08:15 – в Бяла – 2009 – Група 1 – ФК „Дачия” Кишинев (Молдова) – ФК „Тича 1996” (Варна) - 7:0

08:15 – в Обзор – 2009 – Група 3 – ФК „Обзор” (Обзор) – ФК „Кронос” (Пловдив) - 1:9

08:15 – в Обзор – 2009 – Група 2 – ФК „Шипка Старс” (Асеновград) – ФК „Пирдоп” (Пирдоп) - 1:3

09:15 – в Бяла – 2010 – ФК „Тича” (Варна) – ПФК „Монтана” (Монтана) - 1:0

09:15 – в Бяла – 2008 – Група 1 - ФК „Черноморец” (Бяла) – ФК „Динамо” Минск (Беларус) - 1:6

09:15 – в Обзор – 2005 – Група 1 – ФК „Розова Долина” (Казанлък) – ФК „JFL” Коканд (Узбекистан) - 3:2

09:15 – в Обзор – Мини Футбол - 2011 – ФК „Тича” (Варна) – МФК „Тича” (Варна) - 2:5

10:15 – в Бяла – 2010 – ФК „Рилски Спортист Самоков” (Самоков) – ФК „Буюкан” Кишинев (Молдова) - 7:0

10:15 – в Бяла – 2008 – Група 2 – ПФК „Левски” (София) - ФК „Буюкан” Кишинев (Молдова) - 14:1

10:30 – в Обзор – 2007 - ФК „Розова Долина” (Казанлък) – ФК „Тича” (Варна) - 0:0

10:15 – в Обзор – Мини Футбол - 2011 - ФК „Шипка Старс” (Асеновград) – ФК „Тича 1996” (Варна) - 2:6

11:15 – в Бяла – 2009 - Група 2 – ФК „Локомотив” Днипро (Украйна) – ФК „Тича” (Варна) - 2:3

11:15 – в Бяла – 2010 – ФК „Умид БФК” Самарканд (Узбекистан) – ФК „Спартак 1918” (Варна) - 6:1

11:15 – в Обзор – 2011 – Мини Футбол – ПФК „Монтана” - тренировка

12:15 – в Бяла – 2008 – Група 1 - ПФК „Черно Море” (Варна) – ФК „Буньодкор” Ташкент (Узбекистан) - 1:0

12:15 – в Бяла – 2009 – Група 3 – ФК „JFL” Коканд (Узбекистан) – ФК „Буюкан” Кишинев (Молдова) - 2:0

12:30 – в Обзор – 2006 – ФК „Рилски Спортист Самоков” (Самоков) – ФК „Тича” (Варна) - 0:1

15:00 – в Обзор – 2007 – ФК „Спарта” Кишинев (Молдова) – ФК „Умид БФК” Самарканд (Узбекистан) - 4:0

16:00 – в Обзор – 2006 – ФК „Спарта” Кишинев (Молдова) – ФК „Пирдоп” (Пирдоп) - 0:1

17:00 – в Обзор – Мини Футбол – ОФК „Павликени” (Павликени) – МФК „Умид БФК” Самарканд (Узбекистан) - 7:10

17:00 – в Обзор – 2005 – ФК „Реал-Сукчес” Кишинев (Молдова) – ПФК „Черно Море” (Варна) - 0:3

18:00 – в Обзор – Мини Футбол - МФК „Шипка Старс” (Асеновград) – МФК „Пирдоп” (Пирдоп) - 2:9

18:15 – в Обзор – 2005 - ФК „Обзор” (Обзор) – ФК „Forsan El Motawaset” Бенгази (Либия) - 0:5

19:00 – в Обзор – Мини Футбол – МФК „Обзор” (Обзор) – МФК „Обзор 2” (Обзор) - 3:1

 

26.08.2019 - ПОНЕДЕЛНИК

08:15 – в Обзор – 2009 – Група 3 – ФК „Обзор” – ФК „Буюкан” - 1:6

08:15 – в Обзор – 2010 – ФК „Умид БФК” – ПФК „Монтана” - 5:1

08:15 – в Бяла – 2008 – Група 2 - ФК „Локомотив” Днипро (Украйна) – ФК „Пахтакор” Ташкент (Узбекистан) - 2:2

08:15 – в Бяла - 2008 – Група 1 – ФК „Буньодкор” – ФК „Тича” - 1:1

09:15 – в Обзор – 2005 - ФК „Реал-Сукчес” – ФК „JFL”  - 0:3

09:15 – в Бяла – 2009 – Група 3 - ФК „Кронос” – ФК „JFL” - 7:2

09:15 – в Бяла – 2010 – ФК „Тича” – ФК „Буюкан” - 8:0

09:30 – в Обзор – Мини Футбол - 2011 – ФК „Тича” – ФК „Тича 1996” - 4:3

10:15 – в Бяла – 2008 – Група 1 - ПФК „Черно Море”ФК „Черноморец” - 10:0

10:15 – в Бяла – 2010ФК „Спартак 1918” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 0:4

10:30 – в Обзор – 2005 – ПФК „Черно Море“ – ФК „Forsan El Motawaset” - 1:2

10:30 – в Обзор – Мини Футбол - 2011 – ПФК „Монтана” – МФК „Тича” - 10:3

11:15 – в Бяла – 2009 – Група 1 - ФК „Рилски Спортист Самоков” – ФК „Дачия” - 0:2

11:15 – в Бяла – 2009 – Група 2 – ФК „Тича” - ФК „Пирдоп” - 10:1  

11:45 – в Обзор – 2007 – ПФК „Черно Море” – ФК „Спарта” - 5:0

12:15 – в Бяла – 2009 – Група 2 – ФК „Шипка Старс” – ФК „Локомотив” - 6:4

12:15 – в Бяла – 2009 – Група 1 – ПФК „Монтана” – ФК „Тича 1996” - 3:1

12:45 – в Обзор – 2006 – ФК „Спарта” – ФК „Тича” - 0:1

15:00 – в Обзор – 2006 – ФК „Рилски Спортист” – ФК „Розова Долина” - 0:7

16:15 – в Обзор – 2007 – ФК „Розова Долина” – ФК „Умид БФК” - 7:0

17:00 – Мини Футбол – МФК „Павликени” – МФК „Шипка Старс” - 3:4

17:15 – в Обзор – 2007 – ОФК „Павликени” – ФК „Тича” - 1:4

18:00 – Мини Футбол – МФК „Умид БФК” – МФК „Обзор 2” - 4:3

18:15 – в Обзор – 2005 – ФК „Обзор” – ФК „Розова Долина” - 0:7

19:00 – Мини Футбол – МФК „Пирдоп” – МФК „Обзор” - 8:1

 

27.08.2018 – ВТОРНИК

08:15 – в Бяла – 2008 – Група 1 – ФК „Буньодкор” – ФК „Черноморец” - 7:0

08:15 – в Бяла – 2009 – Група 1 - ФК „Тича 1996” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 1:4

08:15 – в Обзор – 2009 – Група 3 – ФК „Обзор” – ФК „JFL” - 1:4

08:15 – в Обзор – 2009 – Група 2 – ФК „Локомотив” – ФК „Пирдоп” - 2:1

09:15 – в Бяла – 2008 – Група 1 – ФК „Динамо” – ФК „Тича” - 1:0

09:15 – в Бяла – 2009 – Група 1 – ПФК „Монтана” – ФК „Дачия” - 0:6

09:15 – в Обзор – 2007 – ФК „Умид БФК” – ОФК „Павликени” - 1:0

09:15 – в Обзор – Мини Футбол - 2011 – ФК „Шипка Старс” – ФК „Тича” - 0:10

10:15 – в Бяла – 2009 – Група 3 - ФК „Буюкан” – ФК „Кронос” - 1:10

10:15 – в Бяла – 2009 – Група 2 – ФК „Тича” – ФК „Шипка Старс” - 10:0

10:15 – в Обзор – 2007 – ФК „Розова Долина” – ФК „Спарта” - 1:0

10:15 – в Обзор – Мини Футбол - 2011 – ПФК „Монтана” – ФК „Тича 1996” - 2:2

11:15 – в Бяла – 2008 – Група 2 – ПФК „Левски” – ФК „Локомотив” - 3:0

11:15 – в Бяла - 2008 – Група 2 – ФК „Пахтакор – ФК „Буюкан” - 2:2

11:15 – в Обзор – 2005 – ФК „Розова Долина” – ФК „Реал-Сукчес” - 5:1

12:15 – в Бяла – 2010 - ПФК „Монтана” – ФК „Спартак 2018” - 1:0

12:15 – в Бяла – 2010 – ФК „Умид БФК” – ФК „Буюкан” - 6:1

12:30 – в Обзор – 2006 – ФК „Розова Долина” – ФК ”Тича” - 1:0

15:15 – в Обзор – 2005 – ФК „Forsan El Motawaset” – ФК „JFL” - 1:0

16:30в Обзор - 2006 – ФК „Рилски Спортист Самоков” – ФК „Пирдоп” - 4:2

17:00 – в Обзор – Мини Футбол – МФК „Шипка Старс” – МФК „Обзор 2” - 2:11

17:30 – в Обзор – 2007 - ОФК "Павликени" - ПФК "Черно Море" - 1:7

18:00 – в Обзор – Мини Футбол - МФК „Павликени” – МФК „Пирдоп” - 1:12

18:30 – в Обзор – 2005 - ФК „Обзор” – ПФК „Черно Море” - 1:2

19:00 – в Обзор – Мини Футбол – МФК „Умид БФК” – МФК „Обзор” - 7:6

 

28.08.2019 – СРЯДА

08:15 – в Обзор – 2009 – Полуфинал за 9-12 място - ФК "Пирдоп" - ФК "Обзор" - 2:1

08:15 – в Обзор – 2009 – Полуфинал за 9-12 място - ФК "Шипка Старс" - ФК "Тича 1996" - 2:4

08:15 – в Бяла – 2009 – Полуфинал за 5-8 място - ПФК "Монтана" - ФК "Буюкан" - 1:4

08:15 – в Бяла – 2009 – Полуфинал за 5-8 място - ФК "Локомотив" - ФК "Рилски Спортист Самоков" - 4:3

09:15 – в Обзор – 2005 – ФК „Реал-Сукчес” – ФК „Forsan El Motawaset” - 0:9

09:15 – в Бяла – 2009 – Полуфинал за 1-4 място - ФК "Кронос" - ФК "Дачия" - 6:7 след дузпи

09:15 – в Бяла – 2009 – Полуфинал за 1-4 място - ФК "Тича" - ФК "JFL" - 4:2

09:30 – в Обзор – Мини Футбол – 2011 – ПФК „Монтана” – ФК „Шипка Старс” - 4:2

10:15 – в Бяла – 2010 – ФК „Спартак 1918” – ФК „Буюкан” - 0:1

10:15 – в Бяла – 2010 – ФК „Тича” – ФК „Умид БФК” - 3:0

10:30 – в Обзор – Мини Футбол – 2011 – МФК „Тича” – ФК „Тича 1996” - 3:12

10:30 – в Обзор – 2007 – ОФК „Павликени” – ФК „Спарта” - 0:5

11:15 – в Бяла – 2008 – Група 2 – ФК „Пахтакор” – ПФК „Левски” - 0:16

11:15 – в Бяла - 2008 – Група 1 – ФК „Динамо” – ФК „Буньодкор” - 0:0

11:30 – в Обзор – 2007 - ФК „Умид БФК” – ФК „Тича” - 0:5

12:15 – в Бяла – 2010  - ПФК „Монтана” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 0:4

12:15 – в Бяла – 2008 – Група 2 – ФК „Локомотив” – ФК „Буюкан” - 2:0

12:30 – в Обзор – 2006 – ФК „Пирдоп” - ФК „Тича” - 0:0

15:00 – в Обзор – 2006 – ФК „Розова Долина” - ФК „Спарта” - 4:0

15:00 – в Бяла – 2008 – Група 2 – ПФК „Черно Море” – ФК „Тича” - 2:0

16:00 – в Обзор – 2007 – ПФК „Черно Море” – ФК „Розова Долина” - 3:0

17:00 – в Обзор – Мини Футбол – МФК „Умид БФК” – МФК „Пирдоп” - 1:6

17:00 – в Обзор – 2005 – ПФК „Черно Море” – ФК „Розова Долина” - 2:0

18:00 – в Обзор – Мини Футбол – МФК „Обзор 2” – МФК „Павликени” - 5:1

18:30 – в Обзор – 2005 – ФК „Обзор” – ФК „JFL” - 3:1

19:00 – в Обзор – Мини Футбол – МФК „Обзор” – МФК „Шипка Старс” - 3:4

 

29.08.2019 - ЧЕТВЪРТЪК 

08:15 – в Обзор – 2009 - Мач за 11-12 място - ФК "Обзор" - ФК "Шипка Старс" - 3:5

08:15 – в Обзор – 2009 - Мач за 9-10 място - ФК "Тича 1996" - ФК "Пирдоп" - 2:1

08:15 – в Бяла – 2010 – ПФК „Монтана” – ФК „Буюкан” - 6:2

08:15 – в Бяла – 2010 – ФК „Рилски Спортист Самоков” – ФК „Умид БФК” - 1:3

09:15 – в Обзор – 2005 - ФК „Forsan El Motawaset” – ФК „Розова Долина” - 6:0

09:15 – в Бяла – 2008 – Полуфинал за 1-4 място - ПФК "Левски" - ПФК "Черно Море" - 5:1

09:15 – в Бяла – 2008 – Полуфинал за 1-4 място - ФК "Динамо" - ФК "Локомотив" - 6:1

09:30 – в Обзор – Мини Футбол – 2011 - МФК „Тича” – ФК „Шипка Старс” - 5:2

10:15 – в Бяла – 2009 – Мач за 3-4 място - ФК "Кронос" - ФК "JFL" - 6:3

10:15 – в Бяла – 2009 – ФИНАЛ - ФК "Тича" - ФК "Дачия" - 2:0

10:30 – в Обзор – 2007 – ФК „Спарта” – ФК „Тича” - 2:3

10:30 – в Обзор - Мини Футбол – 2011 – ПФК „Монтана” – ФК „Тича” - 2:1

11:15 – в Бяла – 2009 – Мач за 7-8 място - ПФК "Монтана" - ФК "Рилски Спортист Самоков" - 3:4 

11:15 – в Бяла – 2009 – Мач за 5-6 място - ФК "Локомотив" - ФК "Буюкан" - 2:3

11:15 – в Обзор – 2006 - ФК „Розова Долина” – ФК „Пирдоп” - 7:0

12:15 – в Бяла – 2010 – ФК „Тича” – ФК „Спартак 1918” - 2:2

12:30 – в Обзор – 2007 - ОФК „Павликени” – ФК „Розова Долина” - 0:3

15:00 – в Бяла – 2008 – Полуфинал за 5-8 място - ФК "Тича" - ФК "Пахтакор" - 1:0

15:00 – в Бяла – 2008 – Полуфинал за 5-8 място - ФК "Бунедкор" - ФК "Буюкан" - 3:0

15:00 – в Обзор – 2006 – ФК „Спарта” – ФК „Рилски Спортист Самоков” - 2:0

16:15 – в Обзор – 2007 – ПФК „Черно Море” – ФК „Умид БФК” - 3:0

17:00 – в Обзор – Мини Футбол - МФК „Обзор 2” – МФК „Пирдоп” - 3:3

17:15 – в Обзор – 2005 - ФК „JFL”- ПФК „Черно Море” - 0:0

18:00 – в Обзор – Мини Футбол – МФК „Шипка Старс” – МФК „Умид БФК” - 4:2

18:30 – в Обзор – 2005 – ФК „Обзор” – ФК „Реал-Сукчес” - 1:0

19:00 – в Обзор – Мини Футбол – МФК „Обзор” – МФК „Павликени” - 0:5

21:30 - В АМФИТЕАТЪРА НА ОБЗОР – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЗА ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011 И МИНИ ФУТБОЛ!

 

30.08.2019 - ПЕТЪК

09:00 – в Обзор – Мини Футбол – 2010-2011 - КОНТРОЛА – ПФК „Монтана” – ФК „Умид БФК”

09:00 – в Обзор – 2008 – Мач за 5-6 място - ФК "Тича" - ФК "Буньодкор" - 3:0

09:00 – в Обзор – 2008 - Мач за 7-8 място - ФК "Пахтакор" - ФК "Буюкан" - 4:2

10:00 – в Обзор – 2008 – Мач за 3-4 място - ПФК "Черно Море" - ФК "Локомотив" - 4:5 (след дузпи) 

10:00 – в Обзор – 2008 – ФИНАЛ - ПФК "Левски" - ФК "Динамо" - 2:0

11:30 – в Обзор – 2005 – КОНТРОЛА - ФК „Forsan El Motawaset” – ФК „Олимпик” (Варна) - 0:0

11:30 – В АМФИТЕАТЪРА НА ОБЗОР – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЗА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА 2008!

 

 

ПРОГРАМА НА ВОЛЕЙБОЛНИТЕ ДВУБОИ 

 

ВСИЧКИ ДВУБОИ ЩЕ СЕ ИЗИГРАЯТ В ОБЗОР, НА СПОРТНИЯ КОМПЛЕКС ПРИ ГРАДСКИЯ ФУТБОЛЕН СТАДИОН!

 

24.08.2019 - СЪБОТА

21:30 - ТЕХНИЧЕСКА КОНФЕРЕНЦИЯ - ще се проведе конферентната зала на град Обзор, която се намира точно срещу Автогарата на Обзор.

 

25.08.2019 – НЕДЕЛЯ

09:15 – МомИчета 2005-2006 - СКВ „Павликени“ (Павликени) – ВК „Бургас 2007” (Бургас) - 0:2

11:15 – МомИчета 2005-2006 – ВК „Тополово” (Тополово) – ВК „Чавдар” (Бяла Слатина) - 2:0

 

26.08.2019 – ПОНЕДЕЛНИК

09:00 – МомИчета 2005-2006 – СКВ „Павликени“ – ВК „Тополово“ - 0:2

11:00 – МомИчета 2005-2006 – ВК "Бургас 2007" – ВКЧавдар” - 2:0

 

27.08.2019 – ВТОРНИК

09:00 - МомИчета 2005-2006 – ВК „Чавдар“ – СКВ „Павликени” - 2:1

11:00 – МомИчета 2005-2006 – ВК „Тополово” – ВКБургас 2007” - 2:0

13:00 – В ОБЗОР – ПРИ СТАДИОНА – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА!

 

28.08.2019 – СРЯДА

08:30 – Тренировка 1

09:30 – Тренировка 2

10:30 – Тренировка 3

11:30 – Тренировка 4

 

29.08.2019 – ЧЕТВЪРТЪК

08:30 – Тренировка 1

09:30 – Тренировка 2

10:30 – Тренировка 3

11:30 – Тренировка 4