ЦЕНОВА ЛИСТА ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
СПОРТНИ БАЗИ В ОБЗОР И БЯЛА - СНИМКИ
ОБЗОР И БЯЛА - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА КУРОРТИТЕ И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АРГО'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ЖАСМИН'' В БЯЛА - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
АПАРТХОТЕЛ ''АНИКСИ'' В ОБЗОР - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ЗЕЛЕНИЯТ РАЙ'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АМИГОС'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ВИЛНО СЕЛИЩЕ ''ТЕРАЗИНИ'' В БЯЛА - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2020 - ПОБЕДИТЕЛИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ФУТБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ВОЛЕЙБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2020"
БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2021
ЦЕНОВА ЛИСТА И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2021"
СПОРТНИ БАЗИ В БОРОВЕЦ И САМОКОВ - СНИМКИ
ХОТЕЛ "АРЕНА" В САМОКОВ - 3+* ЗВЕЗДИ - СНИМКИ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2019"

ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2020"

 

ПРОГРАМА НА ФУТБОЛНИТЕ ДВУБОИ

 

ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ДВУБОИТЕ:

2006-2007 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 30 МИНУТИ

2008 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ

2009 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ (ФУТБОЛ 9 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)

2010 И 2011 - ТРИ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 15 МИНУТИ (ФУТБОЛ 7 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)

2012 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 20 МИНУТИ (ФУТБОЛ 5 НА ТЕРЕН ЗА МИНИ ФУТБОЛ С ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА)

МИНИ ФУТБОЛ - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ (НА ТЕРЕН ЗА МИНИ ФУТБОЛ С ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА)

ПОЧИВКИТЕ МЕЖДУ ПОЛУВРЕМЕНАТА ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ ЩЕ БЪДАТ ПО 5 МИНУТИ! 

 

ВАЖНО!!!   ВСИЧКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ СЛЕДВА ДА НОСЯТ КАРТОТЕКА ИЛИ ДРУГ ДОКУМЕНТ, УДОСТОВЕРЯВАЩ ВЪЗРАСТТА НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ!

ВАЖНО!!!   ПРИ НАСТАНЯВАНЕТО В ХОТЕЛА ВИ, НА РЕЦЕПЦИЯ ИЗИСКВАТ СПИСЪК С ТРИТЕ ИМЕНА И ЕГН НА ВСИЧКИ - ПОДГОТВЕТЕ ГО ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ВАШЕ УЛЕСНЕНИЕ! СЪЩО ТАКА - НОСЕТЕ СИ ЗДРАВНИТЕ КНИЖКИ, МЕДИЦИНСКИТЕ ПУНКТОВЕ ГИ ИЗИСКВАТ, В СЛУЧАЙ ЧЕ ВИ СЕ НАЛОЖИ!

 

24.08.2020 – ПОНЕДЕЛНИК 

08:15 – 2008 – ФК "Обзор" (Обзор) - ФК "Металург-1957" (Перник) - 0:8

09:15 – 2010 – ФК „Тича” (Варна) – ФК "Рилски Спортист" (Самоков) - 1:0

09:15 – 2012 - Мини Футбол - ФК "Металург-1957" (Перник) - ФК "Рилски Спортист Самоков" (Самоков) - 7:3

10:15 – 2010 - ФК „Олимпик" (Варна) - ФК „Металург-1957” (Перник) - 0:1 

10:15 – 2009 - ФК "Олимпик" (Варна) - ФК "Марица" (Пловдив) - 1:5

11:15 – 2006-2007 - ФК "Олимпик" (Варна) - ФК "Металург-1957" (Перник) - 2:3

12:30 - 2008 - ФК "Олимпик" (Варна) 1 - ФК "Олимпик" (Варна) 2 -  2:0

15:00 - 2009 - ФК "Рилски Спортист Самоков"  (Самоков) - ОФК "Павликени" (Павликени) - 0:3

16:00 – 2009 – ФК „Розова Долина” (Казанлък) – ФК „Металург-1957” (Перник) - 6:1

16:00 – 2011 - ФК "Тича" (Варна) - ФК "Шипка Старс" (Асеновград) - 1:0

17:00 - 2006-2007 - ФК "Розова Долина" (Казанлък) 1 - ФК "Пирдоп" (Пирдоп) - 12:1

18:00 – Мини Футбол - МФК „Рилски Спортист Самоков” (Сампков) - МФК "Металург-1957" (Перник) - 3:6

18:15 – 2006-2007 - ПФК „Черно Море" (Варна) - ФК "Розова Долина" (Казанлък) 2 -  6:1

19:00 – Мини Футбол – МФК „Съдиите” (София) – МФК "Шипка Старс" (Асеновград) - 3:2

 

25.08.2020 - ВТОРНИК

08:15 - 2008 - ФК "Обзор" - ФК" Пирдоп" - 3:2

09:15 – 2009 - ОФК "Павликени" - ФК "Розова Долина" - 2:0

09:15 – 2010 - ФК "Металург-1957" - ФК "Шипка Старс" - 2:9

09:15 – 2012 - Мини Футбол - ФК "Шипка Старс" (Асеновград) - ФК "Черноморец" (Бяла) - 3:3 

10:15 – 2011 – ФК "Пирдоп" - ФК "Олимпик" - 0:6 

10:15 – 2009 - ФК "Марица" - ФК "Рилски Спортист Самоков" - 4:1

10:15 - 2012 - Мини Футбол - КОНТРОЛА - ФК "Рилски Спортист Самоков" - ФК "Металург-1957" - 

11:15 – 2008 - ФК "Олимпик" 2 - ФК "Металург-1957" - 0:4

12:30 – 2006-2007 - ФК "Розова Долина" 1 - ФК "Розова Долина" 2 -  6:1

16:00 – 2006-2007 – ФК "Металург-1957" - ФК "Пирдоп" - 10:0

17:15 - 2009 - ФК "Олимпик" - ФК "Металург-1957" - 1:10

17:15 - 2010 - ФК "Олимпик" - ФК "Тича" - 0:2

18:00 – Мини Футбол – МФК „Пирдоп" - МФК "Металург-1957" - 4:3

18:15 – 2006-2007 - ПФК "Черно Море" - ФК "Олимпик" - 5:3

19:00 – Мини Футбол – МФК „Рилски Спортист Самоков” – МФК „Съдиите" - 1:5

 

26.08.2020 – СРЯДА

08:15 – 2006-2007 - ФК "Пирдоп" - ФК "Розова Долина" 2 - 0:5 

09:30 – 2008 - ФК "Металург-1957" - ФК "Олимпик" 1 -  3:1

09:30 - 2012 - Мини Футбол - ФК "Металург-1957" - ФК "Шипка Старс" - 0:0

10:30 - 2012 - Мини Футбол - ФК "Рилски Спортист Самоков" - ФК "Черноморец" - 3:0 служ. 

10:30 – 2009 – ФК "Розова Долина" - ФК "Рилски Спортист Самоков" - 2:0

10:30 – 2010 – ФК "Тича" - ФК "Шипка Старс" - 2:2 

11:30 – 2006-2007 – ФК „Розова Долина” 1 - ФК "Олимпик" - 2:2

15:15 – 2008 – ФК „Олимпик" 2 - ФК "Пирдоп" - 5:1

16:15  2009 – ОФК „Павликени" – ФК „Олимпик” - 3:1

16:15 – 2010 - ФК "Олимпик" - ФК "Рилски Спортист Самоков" - 0:1

17:15 – 2009 - ФК "Металург-1957" - ФК "Марица" - 5:3

17:15 - 2011 - ФК "Пирдоп" - ФК "Тича" - 0:7

18:00 – Мини Футбол - МФК „Рилски Спортист Самоков” – МФК „Шипка Старс” - 7:1

18:15 – 2006-2007 - ФК „Металург-1957” – ПФК „Черно Море” - 0:3 

19:00 – Мини Футбол – МФК „Съдиите” – МФК „Пирдоп ” - 3:3

 

27.08.2020 – ЧЕТВЪРТЪК

08:15 – 2008 - ФК "Обзор" - ФК "Олимпик" 2 -  1:4

09:15 – 2010 - ФК „Металург-1957" - ФК "Тича" - 2:3 

09:15 - 2009 - ФК "Марица" - ФК "Розова Долина" - 5:0

09:15 - 2012 - Мини Футбол - ФК "Шипка Старс" - ФК "Рилски Спортист Самоков" - 4:0

10:15 – 2012 - Мини Футбол - ФК "Черноморец" - ФК "Металург-1957" - 0:3 служ. 

10:15 – 2010 - ФК "Рилски Спортист Самоков" - ФК "Шипка Старс" - 2:0

10:15 - 2011 - ФК "Шипка Старс" - ФК "Олимпик" - 4:1

11:15 – 2006-2007 - ФК "Розова Долина" 1 - ФК "Металург-1957" - 3:1

11:30 - 2012 - ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА ИГРИЩЕТО ЗА МИНИ ФУТБОЛ В ОБЗОР! 

12:30 – 2006-2007 - ФК „Розова Долина” 2 - ФК "Олимпик" - 1:4

15:00 - 2008 - ФК "Олимпик" 1 - ФК "Пирдоп" - 6:1

16:00 - Мини Футбол - МФК "Пирдоп" - МФК "Шипка Старс" - 6:1

17:15 – 2009 – ФК „Металург-1957” - ОФК "Павликени" - 1:1

17:15 - 2009 - ФК "Рилски Спортист Самоков" - ФК "Олимпик" - 1:1

18:15 – 2006-2007 – ФК "Пирдоп" - ПФК "Черно Море" - 0:2

19:00 – Мини Футбол - МФК "Металург-1957" - МФК" Съдиите" - 1:2

 

28.08.2020 - ПЕТЪК 

08:15 – 2008 - ФК "Обзор" - ФК "Олимпик" 1 -  0:8

09:15 - 2011 - ФК "Пирдоп" - ФК "Шипка Старс" - 10:0 

09:15 - 2011 - ФК "Олимпик" - ФК "Тича" - 0:1

10:15 – 2010 - ФК „Металург-1957” - ФК "Рилски Спортист Самоков" - 0:5 

10:15 - 2010 - ФК "Олимпик" - ФК "Шипка Старс" - 1:1

11:15 - 2008 - ФК "Пирдоп" - ФК "Металург-1957" - 

12:30 - 2008, 2010 И 2011 - ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА СТАДИОНА В ОБЗОР! 

15:00 – 2006-2007 - ФК "Розова Долина" 2 - ФК "Металург-1957" - 0:4

16:00 – в Бяла - 2006-2007 – ФК „Пирдоп” – ФК „Олимпик” - 0:5

16:15 – 2009 – ОФК "Павликени" - ФК "Марица" - 2:1

16:15 - 2009 - ФК "Рилски Спортист Самоков" - ФК "Металург-1957" - 1:4

17:00 - Мини Футбол - МФК "Шипка Старс" - МФК "Металург-1957" - 5:0 служ. 

17:15 – 2009 - ФК „Олимпик" - ФК "Розова Долина" - 1:3

18:00 – Мини Футбол – МФК „Рилски Спортист Самоков" - МФК "Пирдоп" - 0:5 служ. 

18:15 – в Обзор – 2006-2007 – ПФК "Черно Море" - ФК "Розова Долина" 1 -  1:1

19:30 - 2006-2007, 2009 И МИНИ ФУТБОЛ – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА ОТКРИТАТА СЦЕНА ДО ЧАСОВНИКОВАТА КУЛА, НА ЦЕНТРАЛНИЯ ПЛОЩАД В ОБЗОР!

 

 

ПРОГРАМА НА ВОЛЕЙБОЛНИТЕ ДВУБОИ 

 

ВСИЧКИ ДВУБОИ ЩЕ СЕ ИЗИГРАЯТ В ОБЗОР, НА СПОРТНИЯ КОМПЛЕКС ПРИ ГРАДСКИЯ ФУТБОЛЕН СТАДИОН!

 

24.08.2019 – ПОНЕДЕЛНИК

09:00– МомИчета 2007-2008- СКВ „Павликени“ (Павликени) – ВК „Чавдар” (Бяла Слатина) - 0:2

10:30– МомИчета 2007-2008 - ВК „Тополово” (Тополово) – ВК „Бургас 2007” (Бургас) - 2:1

 

25.08.2020 – ВТОРНИК

09:00 – МомИчета 2007-2008 – СКВ „Павликени“ – СКВ „Павликени“ (Момчета 2009)

10:45 – МомИчета 2007-2008 – ВК "Тополово" – ВКЧавдар” - 2:0

 

26.08.2020 – СРЯДА

09:00 - МомИчета 2007-2008 – ВК „Бургас 2007“ – СКВ „Павликени” (Момчета 2009) - 2:0

11:00 – МомИчета 2007-2008 – СКВ „Павликени" – ВК “Тополово" - 0:2

 

27.08.2020 – ЧЕТВЪРТЪК

09:00 – МомИчета 2007-2008 - ВК "Бургас 2007" - СКВ "Павликени" - 2:0

10:45 – МомИчета 2007-2008 - ВК "Чавдар" - СКВ "Павликени" (Момчета 2009) - 2:0

 

28.08.2020 – ПЕТЪК

09:00 – МомИчета 2007-2008 - ВК "Чавдар" - ВК "Бургас 2007" - 2:1

10:45 – МомИчета 2007-2008 - ВК "Тополово" - СКВ "Павликени" (Момчета 2009) - 2:0

12:00 - ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЩЕ СЕ СЪСТОИ НА ВОЛЕЙБОЛНОТО ИГРИЩЕ В ОБЗОР!