ЦЕНОВА ЛИСТА ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
СПОРТНИ БАЗИ В ОБЗОР И БЯЛА - СНИМКИ
ОБЗОР - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА КУРОРТА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АРГО'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''САНТА МАРИЯ'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
АПАРТХОТЕЛ ''АНИКСИ'' В ОБЗОР - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ЗЕЛЕНИЯТ РАЙ'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АМИГОС'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ВИЛНО СЕЛИЩЕ ''ТЕРАЗИНИ'' В БЯЛА - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2021 - ПОБЕДИТЕЛИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ФУТБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ВОЛЕЙБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2021"
БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2022
ЦЕНОВА ЛИСТА И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2022"
СПОРТНИ БАЗИ В БОРОВЕЦ И САМОКОВ - СНИМКИ
ХОТЕЛ "АРЕНА" В САМОКОВ - 3+* ЗВЕЗДИ - СНИМКИ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2021"
WWW.FLASHSCORE.BG

ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2021"

 

ПРОГРАМА НА ФУТБОЛНИТЕ ДВУБОИ

 

ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ДВУБОИТЕ:

2006-2007 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 30 МИНУТИ

2008 И 2009 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ

2010 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ (ФУТБОЛ 9 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)

2011 И 2012 - ТРИ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 15 МИНУТИ (ФУТБОЛ 7 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)

2013 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 20 МИНУТИ (ФУТБОЛ 5 НА ТЕРЕН ЗА МИНИ ФУТБОЛ С ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА)

МИНИ ФУТБОЛ (МЪЖЕ) - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ (НА ТЕРЕН ЗА МИНИ ФУТБОЛ С ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА)

ПОЧИВКИТЕ МЕЖДУ ПОЛУВРЕМЕНАТА ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ ЩЕ БЪДАТ ПО 5 МИНУТИ! 

 

ВАЖНО!!! АКО ИМАТЕ НАСРОЧЕН МАЧ В СЪСЕДНИЯ ГРАД, ОБЗОР ИЛИ БЯЛА, НАТАМ ЩЕ ВИ ТРАНСПОРТИРА БЕЗПЛАТЕН АВТОБУС, КОЙТО ТРЪГВА ОТ СТАДИОНА НА ГРАДА, В КОЙТО Е НАСТАНЕН ОТБОРЪТ ВИ! АВТОБУСЪТ ТРЪГВА 1 (ЕДИН) ЧАС ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ДВУБОЯ ВИ, ИЗКЛЮЧЕНИЕ ИМА САМО АКО ИМАТЕ 1-ВИ МАЧ ЗА ДЕНЯ, ТОГАВА АВТОБУСЪТ ЗАМИНАВА В 07:30 ОТ СЪОТВЕТНИЯ СТАДИОН. 

 

ВАЖНО!!!   ВСИЧКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ СЛЕДВА ДА НОСЯТ КАРТОТЕКА ИЛИ ДРУГ ДОКУМЕНТ, УДОСТОВЕРЯВАЩ ВЪЗРАСТТА НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ!

ВАЖНО!!!   ПРИ НАСТАНЯВАНЕТО В ХОТЕЛА ВИ, НА РЕЦЕПЦИЯ ИЗИСКВАТ СПИСЪК С ТРИТЕ ИМЕНА И ЕГН НА ВСИЧКИ - ПОДГОТВЕТЕ ГО ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ВАШЕ УЛЕСНЕНИЕ! СЪЩО ТАКА - НОСЕТЕ СИ ЗДРАВНИТЕ КНИЖКИ, МЕДИЦИНСКИТЕ ПУНКТОВЕ ГИ ИЗИСКВАТ, В СЛУЧАЙ ЧЕ ВИ СЕ НАЛОЖИ!

 

23.08.2021 – ПОНЕДЕЛНИК 

08:15 - в Обзор - 2008 – ФК "Обзор" (Обзор) - ФК "Металург-1957" (Перник) - 1:7

08:15 - в Бяла - 2010 - Група 1 - ПФК "Монтана" (Монтана) - ФК "Нарта - СШ Дресличен" Кишинев (Молдова, момичета 2008-2009) - 2:2

08:15 - в Бяла - 2010 - Група 2 - ФК "Металург-1957" (Перник) - ФК "Рилски спортист" (Самоков) -0:3

09:15 - в Обзор - 2013 - Мини Футбол - ПФК "Локомотив" (Пловдив) - ФК "Орловец" (Габрово) - 8:0

09:15 – в Обзор - 2009 - Група 1 – ФК „Розова долина” (Казанлък) – ОФК "Павликени" - 3:1

09:15 – в Бяла - 2012 - ФК "Металург-1957" (Перник) - ФК "Рилски Спортист Самоков" (Самоков) - 4:2

09:15 - в Бяла - 2012 - ФК "Орловец" (Габрово) - ФК "Пирдоп" (Пирдоп) - 2:2 

10:15 - в Обзор - 2013 - Мини Футбол - ФК "Металург-1957" - ФК "Шипка Старс" (Асеновград) - 1:6

10:15 – в Обзор - 2006-2007 - ФК „Спарта" Кишинев (Молдова) - ФК „Пирдоп” (Пирдоп) - 12:0

10:15 – в Бяла - 2011 - Група 1 - ПФК "Левски" (София) - ФК "Тунджа" (Ямбол) - 6:1

10:15 - в Бяла - 2011 - Група 3 - ПФК "Монтана" (Монтана) - ФК "Пирдоп" (Пирдоп) - 5:1

11:15 - в Бяла - 2011 - Група 2 - ФК "Левски" (София) - ФК "Асеновград" (Асеновград) - 3:2

11:15 - в Бяла - 2011 - Група 1 - ФК "Металург-1957" (Перник) - ФК "Орловец" (Габрово) - 2:4

11:30 - в Обзор - 2010 - Група 2 - ФК "Казанлък" (Казанлък) - ФК "Дачия Буюкани" Кишинев (Молдова) - 0:1

11:30 - в Обзор - 2011 - Група 2 - ОФК "Павликени" (Павликени) - ФК "Спарта" Кишинев (Молдова) - 5:0

12:15 - в Бяла - 2010 - Група 1 - ПФК "Черно море" (Варна) - ФК "Орловец" (Габрово) - 3:0

15:15 - в Обзор - 2009 - Група 1 - ФК "Локомотив" Днипро (Украйна) - ФК "Металург-1957" (Перник) - 1:3

16:15 - в Обзор - 2006-2007 – ПФК „Черно море” (Варна) – ФК „Металург-1957” (Перник) - 1:5

17:30 - в Обзор - 2008 - ФК "Дачия Буюкани" Кишинев (Молдова) - ПФК "Черно море" (Варна) - 0:3

18:00 - в Обзор - Мъже - Мини Футбол - МФК „Орловец” (Габрово) - МФК "Пирдоп" (Пирдоп) - 1:17

18:30 - в Обзор - 2009 - Група 2 - ПФК „Монтана" (Монтана) - ФК "Дачия Буюкани" Кишинев (Молдова) - 1:2

19:00 - в Обзор - Мъже - Мини Футбол – МФК „Локо” (Пловдив) – МФК "Шипка Старс" (Асеновград) - 2:10

 

24.08.2021 - ВТОРНИК

08:15 - в Обзор - 2008 - ФК "Обзор" - ФК "Локомотив" Днипро (Украйна) - 0:11

08:15 - в Бяла - 2011 - Група 3 - ФК "Шипка Старс" - ФК "Пирдоп" - 12:0

08:15 - в Бяла - 2011 - Група 1 - ФК "Тунджа" - ФК "Орловец" - 0:0

09:15 - в Обзор - 2013 - Мини Футбол - ФК "Шипкс Старс" - ФК "Орловец" - 4:1

09:15 - в Обзор - 2009 - Група 1 - ФК "Розова долина" - ФК "Локомотив" - 1:0

09:15 - в Бяла - 2012 - ФК "Рилски спортист" - ФК "Пирдоп" - 2:1

09:15 - в Бяла - 2011 - Група 2 - ФК "Асеновград" - ОФК "Павликени" - 0:2

10:15 - в Обзор - 2013 - Мини Футбол - ФК "Металург-1957"- ФК "Локомотив" - 0:4

10:15 - в Обзор - 2010 – Група 1 - ПФК "Монтана" - ФК "Орловец" - 4:1

10:15 - в Обзор - 2012 - ФК "Шипка Старс" - ФК "Металург-1957" - 3:1 

10:15 - в Бяла - 2010 - Група 1 - ФК "Нарта - СШ Дресличен" (момичета 2008-2009) - ПФК "Черно море" - 0:7

10:15 - в Бяла - 2011 - Група 1 - ФК "Металург-1957" - ПФК "Левски" - 0:10

11:15 - в Обзор - 2009 - Група 2 - ФК "Шипка Старс" - ФК "Дачия Буюкани" - 2:1 

11:15 - в Бяла - 2010 - Група 2 - ФК "Рилски спортист" - ФК "Дачия Буюкани" - 3:1

11:15 - в Бяла - 2011 - Група 2 - ФК "Левски" - ФК "Спарта" - 9:0

12:15 - в Обзор - 2009 - Група 1 - ОФК "Павликени" - ФК "Металург-1957" - 0:3

12:15 - в Бяла - 2010 - Група 2 - ФК "Казанлък" - ФК "Металург-1957" - 0:1

16:15 - в Обзор - КОНТРОЛА (на голям терен) - ФК "Пирдоп" (Мъже) - ФК "Реал" Сукчес 2005 (Молдова) - 1:5

17:15 - в Обзор - КОНТРОЛА - 2006-2007 - ФК "Металург-1957" - ФК "Спарта" - 0:1

18:00 - в Обзор - Мъже - Мини Футбол – МФК „Локо" - МФК "Орловец" - 18:1

18:30 - в Обзор - 2008 - ПФК "Черно Море" - ФК "Металург-1957" - 2:1

19:00 – в Обзор - Мъже - Мини Футбол – МФК „Металург-1957” – МФК „Шипка Старс" - 5:2

 

25.08.2021 – СРЯДА

08:15 - в Обзор - 2008 - ФК "Обзор" - ФК "Дачия Буюкани" - 0:7

08:15 - в Бяла - 2012 - ФК "Рилски спортист" - ФК "Шипка Старс" - 1:4

08:15 - в Бяла - 2012 - ФК "Орловец" - ФК "Металург-1957" - 2:1

09:15 - в Обзор - 2013 - Мини Футбол - ФК "Металург-1957" - ФК "Орловец" - 1:1

09:15 - в Обзор - 2008 - ФК "Металург-1957" - ФК "Локомотив" - 0:2

09:15 - в Бяла - 2011 - Група 3 - ФК "Шипка Старс" - ПФК "Монтана" - 1:2

09:15 - в Бяла - 2010 - Група 2 - ФК "Рилски спортист" - ФК "Казанлък" - 4:0

10:15 - в Обзор - 2013 - Мини Футбол - ПФК "Локомотив" - ФК "Шипка Старс" - 5:1

10:15 - в Обзор - 2009 - Група 1 - ФК "Локомотив" - ОФК "Павликени" - 2:1

10:15 - в Бяла - 2011 - Група 2 - ФК "Асеновград" - ФК "Спарта" - 2:6

10:15 - в Бяла - 2011 - Група 1 - ПФК "Левски" - ФК "Орловец" - 5:2

11:15 - в Обзор - 2010 - Група 1 - ПФК "Черно море" - ПФК "Монтана" - 4:0

11:15 - в Бяла - 2010 - Група 1 - ФК "Орловец" - ФК "Нарта - СШ Дресличен" (момичета 2008-2009) - 0:1

11:15 - в Бяла - 2010 - Група 2 - ФК "Металург-1957" - ФК "Дачия Буюкани" - 3:0 

12:15 - в Обзор - 2006-2007 - ФК "Спарта" - ФК "Металург-1957" - 0:2

12:15 - в Бяла - 2011 - Група 2 - ФК "Левски" - ОФК "Павликени " - 3:0

12:15 - в Бяла - 2011 - Група 1 - ФК "Металург-1957" - ФК "Тунджа" - 0:6

15:30 - в Обзор - 2009 - ФК „Розова долина" - ФК "Металург-1957" - 1:0

16:30 - в Обзор - 2009 – ПФК „Монтана" – ФК „Шипка Старс” - 3:2

18:00 – в Обзор - Мъже - Мини Футбол - МФК „Локо" - МФК „Металург-1957” - 7:8

19:00 – в Обзор - Мъже - Мини Футбол - МФК „Шипка Старс” – МФК „Пирдоп” - 5:3

 

26.08.2021 – ЧЕТВЪРТЪК

08:15 - в Обзор - 2009 - Мач за 5-7 място - ОФК "Павликени" - ФК "Локомотив" - 2:4

08:15 - в Бяла - 2011 - Мач за 9-11 място - ФК "Пирдоп" - ФК "Металург-1957" - 0:3

08:15 - в Бяла - 2012 - ФК "Рилски спортист" - ФК "Орловец" - 1:0

09:15 - в Обзор - 2013 - Мини Футбол - Мач за 3-4 място - ФК "Металург-1957" - ФК "Орловец" - 1:2

09:15 - в Обзор - 2009 - Полуфинал за 1-4 място - ФК "Розова долина" - ФК "Шипка Старс" - 6:0

09:15 - в Бяла - 2010 - Полуфинал за 1-4 място - ФК "Рилски спортист" - ПФК "Монтана" - 6:1

09:15 - в Бяла - 2011 - Полуфинал за 1-4 място - ФК "Левски" - ФК "Шипка Старс" - 3:4 след дузпи

10:15 - в Обзор - 2013 - Мини Футбол - ФИНАЛ - ПФК "Локомотив" - ФК "Шипка Старс" - 2:0

10:15 - в Обзор - 2008 - ФК "Локомотив" - ФК "Дачия Буюкани" - 7:1

10:15 - в Бяла - 2010 - Полуфинал за 1-4 място - ПФК "Черно море" - ФК "Металург-1957" - 3:1

10:15 - в Бяла - 2011 - Полуфинал за 1-4 място - ПФК "Левски" - ФК "Монтана" - 13:1

11:15 - в Обзор - 2009 - Полуфинал за 1-4 място - ПФК "Монтана" - ФК "Металург-1957" - 1:3

11:15 - в Бяла - 2011 - Полуфинал за 5-8 място - ОФК "Павликени" - ФК "Орловец" - 4:0

11:15 - в Бяла - 2011 - Полуфинал за 5-8 място - ФК "Спарта" - ФК "Тунджа" - 1:3

11:30 - В ОБЗОР - 2013 - ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА ИГРИЩЕТО ЗА МИНИ ФУТБОЛ В ОБЗОР! 

12:15 - в Бяла - 2010 - Полуфинал за 5-8 място - ФК "Нарта - СШ Дресличен" - ФК "Казанлък" - 1:3

12:15 - в Бяла 2010 - Полуфинал за 5-8 място - ФК "Дачия Буюкани" - ФК "Орловец" - 0:2

15:15 - в Обзор - 2009 - Мач за 5-7 място - ФК "Дачия Буюкани" - ОФК "Павликени" - 0:3

16:15 - в Обзор - 2011 - Мач за 9-11 място - ФК "Металург-1957" - ФК "Асеновград" - 3:2

16:15 - в Обзор - 2012 - ФК "Шипка Старс" - ФК "Пирдоп" - 1:2

17:15 - в Обзор 2006-2007 – ПФК „Черно море” - ФК "Пирдоп" - 5:1

18:00 - в Обзор - Мъже - Мини Футбол - МФК "Орловец" - МФК "Шипка Старс" - 0:5 служебно 

18:30 - в Обзор - 2008 - ФК "Обзор" - ПФК "Черно море" - 0:3 служебно

19:00 - в Обзор - Мини Футбол - МФК "Пирдоп" - МФК "Металург-1957" - 4:7

 

27.08.2021 - ПЕТЪК 

08:15 - в Обзор - 2010 - Мач за 7-8 място - ФК "Нарта - СШ Дресличен" - ФК "Дачия Буюкани" - 7:6 след дузпи

08:15 - в Бяла - 2011 - Мач за 9-11 място - ФК "Пирдоп" - ФК "Асеновград" - 3:1

08:15 - в Бяла - 2011 - Мач за 7-8 място - ФК "Орловец" - ФК "Спарта" - 4:1

09:15 - в Обзор - 2013 - Мини Футбол - КОНТРОЛА

09:15 - в Обзор - 2009 - Мач за 3-4 място - ПФК "Монтана" - ФК "Шипка Старс" - 6:1

09:15 - в Бяла - 2011 - Мач за 3-4 място - ПФК "Монтана" - ФК "Левски" - 1:4

09:15 - в Бяла - 2011 - Мач за 5-6 място - ОФК "Павликени" - ФК "Тунджа" - 0:2

10:15 - в Обзор - 2013 - Мини Футбол - КОНТРОЛА - ПФК "Черно море" - ПФК "Локомотив" 

10:15 - в Обзор - 2009 - ФИНАЛ - ФК "Розова долина" - ФК "Металург-1957" - 3:5 след дузпи

10:15 - в Бяла - 2011 - ФИНАЛ - ПФК "Левски" - ФК "Шипка Старс" - 5:0

10:15 - в Бяла - 2010 - Мач за 5-6 място - ФК "Казанлък" - ФК "Орловец" - 1:2

11:15 - в Обзор - 2006-2007 - ФК "Пирдоп" - ФК "Металург-1957" - 1:11

11:15 - в Бяла - 2010 - ФИНАЛ - ФК "Рилски спортист" - ПФК "Черно море" - 4:3 след дузпи

11:15 - в Бяла - 2010 - Мач за 3-4 място - ФК "Металург-1957" - ПФК "Монтана" - 4:2 след дузпи

12:30 - в Обзор - 2009 - Мач за 5-7 място - ФК "Дачия Буюкани" - ФК "Локомотив" - 0:5

12:30 - В БЯЛА - 2010 И 2011 - ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА СТАДИОНА В БЯЛА! 

15:30 - в Обзор - 2008 - ФК "Металург-1957" - ФК "Дачия Буюкани" - 3:0

16:30 - в Обзор - 2012 - ФК „Пирдоп” – ФК „Металург-1957" - 2:1

16:30 - в Обзор - 2012 - ФК "Шипка Старс" - ФК "Орловец" - 2:0

17:00 - в Обзор - 2013 - Мини Футбол - КОНТРОЛА

17:30 - в Обзор - 2008 - ПФК "Черно море" - ФК "Локомотив" - 0:0

18:00 - в Обзор - Мъже - Мини Футбол – МФК „Локо" - МФК "Пирдоп" - 3:8

18:30 - в Обзор – 2006-2007 – ПФК "Черно Море" - ФК "Спарта" - 3:1

19:00 - в Обзор - Мъже - Мини Футбол - МФК "Орловец" - МФК "Металург-1957" - 0:5 служебно 

21:15 - 2006-2007, 2008, 2009, 2012 И МИНИ ФУТБОЛ ЗА МЪЖЕ – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА ОТКРИТАТА СЦЕНА ДО ЧАСОВНИКОВАТА КУЛА, НА ЦЕНТРАЛНИЯ ПЛОЩАД В ОБЗОР!

 

 

ПРОГРАМА НА ВОЛЕЙБОЛНИТЕ ДВУБОИ 

 

ВСИЧКИ ДВУБОИ ЩЕ СЕ ИЗИГРАЯТ В ОБЗОР, НА СПОРТНИЯ КОМПЛЕКС ПРИ ГРАДСКИЯ ФУТБОЛЕН СТАДИОН!

 

23.08.2021 – ПОНЕДЕЛНИК

08:30– МомИчета 2007-2008 - СКВ „Павликени“ (момчета 2009) – ВК „Тополово” (Тополово) - 1:2

10:30– МомИчета 2007-2008 - СКВ „Павликени” (Павликени) – ВК „Чавдар" (Бяла Слатина) - 1:2

 

24.08.2021 – ВТОРНИК

09:00 – МомИчета 2007-2008 – СКВ „Павликени“ – СКВ „Павликени“ (Момчета 2009) - 2:0

11:00 – МомИчета 2007-2008 – ВК "Тополово" – ВКЧавдар” - 1:2

 

25.08.2021 – СРЯДА

09:00 - МомИчета 2007-2008 – ВК „Чавдар“ – СКВ „Павликени” (Момчета 2009) - 2:0

16:30 – МомИчета 2007-2008 – СКВ „Павликени" – ВК “Тополово" - 0:2

18:15 - ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА ВОЛЕЙБОЛНОТО ИГРИЩЕ В ОБЗОР! 

 

26.08.2021 – ЧЕТВЪРТЪК

09:00 - КОНТРОЛА

10:45 - КОНТРОЛА

 

27.08.2021 – ПЕТЪК

09:00 - КОНТРОЛА

10:45 - КОНТРОЛА