ЦЕНОВА ЛИСТА ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
СПОРТНИ БАЗИ В ОБЗОР И БЯЛА - СНИМКИ
ОБЗОР - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА КУРОРТА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АРГО'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''САНТА МАРИЯ'' В ОБЗОР - 2+* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ФРЕЯ ЕС'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ЗЕЛЕНИЯТ РАЙ'' В ОБЗОР - 2+* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АМИГОС'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
АПАРТХОТЕЛ "АНИКСИ" В ОБЗОР - 2+* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ВИЛНО СЕЛИЩЕ ''ТЕРАЗИНИ'' В БЯЛА - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2023 - ПОБЕДИТЕЛИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ФУТБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ВОЛЕЙБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2023"
OBZOR SOUTH SEA CUP 2024
ЦЕНОВА ЛИСТА И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИР "OBZOR SOUTH SEA CUP 2024"
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "OBZOR SOUTH SEA CUP 2024"
WWW.FLASHSCORE.BG

ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "OBZOR SOUTH SEA CUP 2024"

 

ДЕЦА РОДЕНИ 2008 И 2009 ГОДИНИ - ВРЕМЕТРАЕНЕТО НА ДВУБОИТЕ ЩЕ БЪДЕ 2 ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ!

ВСИЧКИ МАЧОВЕ ЩЕ СЕ ИГРАЯТ ВЪВ ФОРМАТ ФУТБОЛ 11 (10+1), НА ГРАДСКИЯ СТАДИОН В ОБЗОР!

ВЪВ ФАЗАТА НА ДИРЕКТНИТЕ ЕЛИМИНАЦИИ, В СЛУЧАЙ НА РАВЕНСТВО В РЕДОВНОТО ВРЕМЕ - ВЕДНАГА ЩЕ БЪДАТ ИЗПЪЛНЯВАНИ ДУЗПИ ЗА ОПРЕДЕЛЯНЕ НА ПОБЕДИТЕЛЯ В ДВУБОЯ, ПО 5 ДУЗПИ ЗА ОТБОР!

 

24.06.2024 - понеделник

08:15 - Група 2 - FC "Academy Trace" Aлмати (Казахстан) - ФК "Дачия Буюкани" Кишинев (Молдова) - 0:4

09:15 - Група 1 - FC "Trace" Алмати (Казахстан) - ФК "Реал Сукчес" Кишинев (Молдова) - 5:0

10:15 - Група 1 - ФК "Сливен" Сливен (България) - ФК "Дачия Буюкани" 2 Кишинев (Молдова) - 13:0

11:15 - Група 2 - ФК "Реал Сукчес" 2 Кишинев (Молдова) - ОФК "Янтра" Габрово (България) - 0:2

 

25.06.2024 - вторник

08:15 - Група 2 - ФК "Реал Сукчес" 2 - FC "Academy Trace" - 3:0

09:15 - Група 1 - FC "Trace" - ФК "Сливен" - 1:0

10:15 - Група 2 - OФК "Янтра" - ФК "Дачия Буюкани" - 4:0

11:15 - 2011 - КОНТРОЛА - FC "Academy Trace" (Казахстан) - ПФК "Черно море" Варна (България) - 2:5

12:15 - Група 1 - ФК "Реал Сукчес" - ФК "Дачия Буюкани" 2 - 12:0

 

26.06.2024 - сряда 

08:15 - Група 2 - ФК "Реал Сукчес" 2 - ФК "Дачия Буюкани" - 2:0

09:15 - Група 2 - ОФК "Янтра" - FC "Academy Trace" - 1:0

10:15 - Група 1 - ФК "Дачия Буюкани" 2 - FC "Trace" - 0:7

11:15 - 2011 - КОНТРОЛА - ФК "Реал Сукчес" - FC "Academy Trace" - 1:2

12:15 - Група 1 - ФК "Сливен" - ФК "Реал Сукчес" - 1:2

 

27.06.2024 - четвъртък

08:15 - Полуфинал за 5-8 място - FC "Academy Trace" - ФК "Сливен" - 4:3 (след дузпи) 

09:15 - Полуфинал за 1-4 място - FC "Trace" - ФК "Реал Сукчес" 2 - 3:0

10:15 - Полуфинал за 1-4 място - ОФК "Янтра" - ФК "Реал Сукчес" - 3:0

11:15 - 2011 - КОНТРОЛА - ФК "Реал Сукчес" - ПФК "Черно море" - 0:6

12:15 - Полуфинал за 5-8 място - ФК "Дачия Буюкани" - ФК "Дачия Буюкани" 2 - 4:0

 

28.06.2024 - петък

08:15 - Мач за 5-6 място - ФК "Дачия Буюкани" - FC "Academy Trace" - 0:3

09:15 - Мач за 3-4 място - ФК "Реал Сукчес" - ФК "Реал Сукчес" 2 - 3:1

10:15 - ФИНАЛ - ОФК "Янтра" - FC "Trace" - 3:5 (след дузпи)

11:15 - Мач за 7-8 място - ФК "Сливен" - ФК "Дачия Буюкани" 2 - 3:0

21:00 - ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА - ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА СЦЕНАТА НА ЦЕНТРАЛНИЯ ПЛОЩАД В ОБЗОР, ПРИ ЧАСОВНИКОВАТА КУЛА!