ЦЕНОВА ЛИСТА ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА
СПОРТНИ БАЗИ В ОБЗОР И БЯЛА - СНИМКИ
ОБЗОР - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА КУРОРТА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АРГО'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''САНТА МАРИЯ'' В ОБЗОР - 2+* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ФРЕЯ ЕС'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''ЗЕЛЕНИЯТ РАЙ'' В ОБЗОР - 2+* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ХОТЕЛ ''АМИГОС'' В ОБЗОР - 2* ЗВЕЗДИ - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
ВИЛНО СЕЛИЩЕ ''ТЕРАЗИНИ'' В БЯЛА - ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛА И СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2022 - ПОБЕДИТЕЛИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - СНИМКИ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ФУТБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ - УЧАСТНИЦИ ВЪВ ВОЛЕЙБОЛНИЯ ТУРНИР ПРЕЗ ГОДИНИТЕ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2022"
БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2022
ЦЕНОВА ЛИСТА И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2022"
СПОРТНИ БАЗИ В БОРОВЕЦ И САМОКОВ - СНИМКИ
ХОТЕЛ "АРЕНА" В САМОКОВ - 3+* ЗВЕЗДИ - СНИМКИ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "БОРОВЕЦ САМОКОВ КЪП 2021"
WWW.FLASHSCORE.BG

ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА ТУРНИР "КУПА ЮЖНО ЧЕРНО МОРЕ 2022"

 

ПРОГРАМА НА ФУТБОЛНИТЕ ДВУБОИ

 

ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ДВУБОИТЕ:

2008, 2009 И 2010 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ

2011 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ (ФУТБОЛ 9 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)

2012 И 2013 - ТРИ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 15 МИНУТИ (ФУТБОЛ 7 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)

2014 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 20 МИНУТИ (ФУТБОЛ 5 НА ТЕРЕН ЗА МИНИ ФУТБОЛ С ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА)

МИНИ ФУТБОЛ (МЪЖЕ) - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 20 МИНУТИ (НА ТЕРЕН ЗА МИНИ ФУТБОЛ С ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА)

ПОЧИВКИТЕ МЕЖДУ ПОЛУВРЕМЕНАТА ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ ЩЕ БЪДАТ ПО 5 МИНУТИ! 

ВАЖНО!!!   ВСИЧКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ СЛЕДВА ДА НОСЯТ КАРТОТЕКА ИЛИ ДРУГ ДОКУМЕНТ, УДОСТОВЕРЯВАЩ ВЪЗРАСТТА НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ!

ВАЖНО!!!   ПРИ НАСТАНЯВАНЕТО В ХОТЕЛА ВИ, НА РЕЦЕПЦИЯ ИЗИСКВАТ СПИСЪК С ТРИТЕ ИМЕНА И ЕГН НА ВСИЧКИ - ПОДГОТВЕТЕ ГО ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ВАШЕ УЛЕСНЕНИЕ! СЪЩО ТАКА - НОСЕТЕ СИ ЗДРАВНИТЕ КНИЖКИ, МЕДИЦИНСКИТЕ ПУНКТОВЕ ГИ ИЗИСКВАТ, В СЛУЧАЙ ЧЕ ВИ СЕ НАЛОЖИ!

 

21.08.2022 – НЕДЕЛЯ

18:30 – 2010 – КОНТРОЛА - ПФК „Монтана” (Монтана) - ПФК „Черно море“ (Варна) - 0:7

19:00 – Мини Футбол – МФК „Шипка Старс”(Асеновград) – МФК „Орловец-Казанлък” (Габрово-Казанлък) - 7:2

21:30 - ТЕХНИЧЕСКА КОНФЕРЕНЦИЯ- ще се проведе в хотел "Арго". 

 

22.08.2022 – ПОНЕДЕЛНИК

08:00 - 2009 - Мини Футбол - Тренировка на ФК "Розова Долина" (Казанлък)

08:15 – 2011 – Група 2 - ПФК „Спартак” (Варна) – ФК „Асеновград” (Асеновград) - 4:0

08:15 – 2011 – Група 1 – ПФК „Монтана” (Монтана) – ФК „Орловец” (Габрово) - 4:2

09:15 – 2011 – Група 1 – ФК „Шипка Старс” (Асеновград) – ФК „Пирдоп” (Пирдоп) - 8:0

09:15 – 2012 – ПФК „Спартак” (Варна) – ФК „Шипка Старс” (Асеновград) - 16:0

09:15 – 2014 – Мини Футбол – Тренировка на ФК „Шипка Старс”(Асеновград)

10:15 – 2010 – Група 1 - ФК „Казанлък” (Казанлък) – ФК „Буюкани” Кишинев (Молдова) - 0:1

10:15 – 2014 – Мини Футбол – Тренировка на ФК „Орловец” (Габрово)

11:15 – 2010 – Група 2 – ФК „Белци” Белци (Молдова) – ФК „Бунедкор” Ташкент (Узбекистан) - 0:2

11:15 – 2013 - Мини Футбол – КОНТРОЛА - ПФК "Монтана" (Монтана) - ФК “Парасат” Каскелен (Казахстан) - 1:7

12:15 – 2008 – Група 1 - ФК „Пирдоп” (Пирдоп) – ПФК „Монтана” (Монтана) - 2:1

14:45 – 2008 – Група 2 – ФК „Реал Сукчес” Кишинев (Молдова) – ФК „ССШФ-1” Кишинев (Молдова) - 0:5

15:45 – 2009 – Група 2 – ФК „Шипка Старс” (Асеновград) – ФК „Реал Сукчес” Кишинев (Молдова) - 0:4

16:45 – 2009 – Група 1 - ФК „Буюкани” Кишинев (Молдова) – ФК „Сливен” (Сливен) - 0:9

17:45 – 2012 – ФК „Айбин-Скаут” Нур-Султан (Казахстан) – ФК „Орловец” (Габрово) - 11:0

17:45 - 2011 – Група 2 – ОФК „Павликени” (Павликени) – ФК „Белци” Белци (Молдова) - 0:5

18:00 – Мини Футбол - МФК „Сборная Мира” – МФК „Пирдоп” (Пирдоп) - 0:9

18:45 – 2013 – ФК „ССШФ-1” Кишинев (Молдова) – ФК „Орловец” (Габрово) - 5:0

18:45 – 2013 – ФК „Шипка Старс” (Асеновград) – ФК „Асеновград” (Асеновград) - 10:0

 

23.08.2022 - ВТОРНИК

08:15 – 2008 – Група 1 - ФК „Буюкани” – ФК „Пирдоп” - 6:0

09:15 – 2009 – Група 2 - ФК „Розова Долина” – ФК „Реал-Сукчес” - 3:0

09:15 – 2014 – Мини Футбол – КОНТРОЛА - ФК „Шипка Старс” – ФК „Орловец” - 25:0

10:15 – 2010 – Група 1 - ФК „Казанлък” – ФК „Орловец” - 3:1

11:15 – 2011 – Група 2 - ОФК „Павликени” – ПФК „Спартак” - 1:3

11:15 – 2013 – ФК „Парасат” Каскелен (Казахстан) – ФК „Асеновград” - 10:0 

12:15 – 2011 – Група 1 – ФК „Пирдоп” - ФК „Орловец” - 3:2

12:15 – 2012 – ФК „Айбин-Скаут” – ПФК „Спартак” - 0:1

14:45 – 2010 – Група 2 - ФК „Белци” – ПФК „Монтана” - 6:0

15:45 – 2011 – Група 2 – ФК „Белци” – ФК „Асеновград” - 1:0

15:45 – 2012 – ФК „Орловец” – ПФК „Монтана” - 0:1

16:45 – 2011 – Група 1 – ФК „Шипка Старс” – ПФК „Монтана” - 8:0

16:45 – 2013 – ФК „Орловец” – ФК „Шипка Старс” - 1:5

17:45 – 2009 – Група 2 – ОФК „Павликени” – ФК „Буюкани” - 1:1

18:00 – Мини Футбол – МФК „Шипка Старс” – МФК "Сборная Мира" - 5:0

18:45 – 2008 – Група 2 - ФК „Реал-Сукчес” – ФК „Чигатай Ташкент (Узбекистан) - 0:4

19:00 – Мини Футбол – МФК „Пирдоп” – МФК „Орловец-Казанлък” - 3:0

 

24.08.2022 – СРЯДА

08:15 – 2012 – ФК „Орловец” – ПФК „Спартак” - 0:10

08:15 – 2013 – ФК „Шипка Старс” – ФК „ССШФ-1” - 5:1

09:15 – 2011 – Група 2 – ПФК „Спартак” – ФК „Белци” - 1:1

09:15 – 2012 – ПФК „Монтана” – ФК „Шипка Старс” - 2:6

09:30 – 2014 – Мини Футбол – ФК „Орловец” – ФК „Шипка Старс” 0:34

10:15 – 2010Група 2 - ПФК „Монтана” – ФК „Бунедкор” - 1:5

10:30 - 2012 - Мини Футбол - тренировка на ФК "Айбин-Скаут" Нур-Султан (Казахстан)

11:15 – 2009 – Група 2 – ФК „Розова Долина” – ФК „Шипка Старс” - 5:0

12:15 – 2008 – Група 2 - ФК „Чигатай” – ФК „ССШФ-1” - 1:0

14:45 – 2009 – Група 1 – ФК „Сливен” – ОФК „Павликени” - 5:1

15:45 – 2010 – Група 1 – ФК „Буюкани” – ФК „Орловец” - 4:2

16:452008 – Група 1 - ФК „Буюкани” – ПФК „Монтана” - 0:0

17:45 – 2011 – Група 2 – ФК „Асеновград” – ОФК „Павликени” - 1:1

17:45 – 2013 – ФК „Орловец” – ФК „Парасат” - 0:11

18:45 – 2011 – Група 1 – ПФК „Монтана” – ФК „Пирдоп” - 6:2

18:45 – 2011 – Група 1 – ФК „Шипка Старс” – ФК „Орловец” - 7:0

20:00 – Мини Футбол – МФК „Шипка Старс” – МФК "Пирдоп" - 3:0

 

25.08.2022 – ЧЕТВЪРТЪК

08:15 – 2008 – Мач за 5-6 място - ПФК "Монтана" - ФК "Реал Сукчес" - 4:5 след дузпи

08:30 - 2009 - Мини Футбол - тренировка на ФК "Буюкани"

09:15 – 2008 – Полуфинал 1 - ФК "Чигатай" - ФК "Пирдоп" - 5:0

10:00 – 2014 – Мини Футбол – ФК „Гранд Про” (Варна) – ФК „Орловец” - 9:0

10:15 – 2008 – Полуфинал 2 - ФК "Буюкани" - ФК "ССШФ-1" - 2:1

11:00 – 2014 – Мини Футбол – ФК „Шипка Старс” – ФК „Гранд Про” (Варна) - 10:1

11:15 – 2012 – ПФК „Монтана” – ФК „Айбин-Скаут” - 0:8

11:15 – 2012 – ФК „Орловец” – ФК „Шипка Старс” - 2:0

12:00 – НА ИГРИЩЕТО ЗА МИНИ ФУТБОЛ – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЗА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА 2014!

12:15 – 2011 – Полуфинал за 5-8 място - ФК "Асеновград" - ФК "Орловец" - 5:0 

12:15 – 2011 – Полуфинал за 5-8 място - ОФК "Павликени" - ФК "Пирдоп" - 2:0

14:45 – 2010 – Мач за 5-6 място - ФК "Орловец" - ПФК "Монтана" - 3:1

15:45 – 2010 – Полуфинал 1 - ФК "Буюкани" - ФК "Белци" - 2:1

16:45 – 2010 – Полуфинал 2 - ФК "Бунедкор" - ФК "Казанлък" - 1:0

17:30 - 2009 - Мини Футбол - тренировка на ФК "Реал Сукчес" 

17:45 – 2011 – Полуфинал 1 - ПФК "Спартак" - ПФК "Монтана" - 2:0

17:45 – 2011 – Полуфинал 2 - ФК "Шипка Старс" - ФК "Белци" - 1:2

18:45 – 2013 – ФК „Парасат” – ФК „ ССШФ-1” - 11:0

18:45 – 2013 – ФК „Асеновград” – ФК „Орловец” - 1:0

20:00 – Мини Футбол – МФК „Oрловец-Казанлък” – МФК "Сборная Мира" - 5:0

 

26.08.2022 - ПЕТЪК 

08:15 – 2011 – Мач за 7-8 място - ФК "Орловец" - ФК "Пирдоп" - 7:5 след дузпи

08:15 – 2011 – Мач за 5-6 място - ОФК "Павликени" - ФК "Асеновград" - 2:0

09:15 – 2013 – ФК „Шипка Старс” – ФК „Парасат” - 0:6

09:15 – 2012 – ФК „Айбин-Скаут” – ФК „Шипка Старс” - 5:0

10:15 – 2009 – Полуфинал 1 - ФК "Сливен" - ФК "Реал Сукчес" - 3:1

11:15 – 2009 – Полуфинал 2 - ФК "Розова Долина" - ОФК "Павликени" - 2:1

12:15 – 2009 – Мач за 5-6 място - ФК "Буюкани" - ФК "Шипка Старс" - 1:3

14:45 – 2008 – Мач за 3-4 място - ФК "Пирдоп" - ФК "ССШФ-1" - 0:4

15:45 – 2010 – Мач за 3-4 място - ФК "Казанлък" - ФК "Белци" - 1:0

16:45 – 2008 - ФИНАЛ - ФК "Чигатай" - ФК "Буюкани" - 1:0

17:45 – 2010 - ФИНАЛ - ФК "Буюкани" - ФК "Бунедкор" - 0:2

18:45 – 2012 – ПФК „Спартак” – ПФК „Монтана” - 14:0

18:45 – 2013 – ФК „Асеновград” – ФК „ССШФ-1” - 0:6

21:30 - НА СТАДИОНА, НА ИГРИЩЕТО ЗА МИНИ ФУТБОЛ – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЗА ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ 2008, 2010, 2012, 2013, МИНИ ФУТБОЛ И ВОЛЕЙБОЛ МОМИЧЕТА!

 

27.08.2022 - СЪБОТА

08:30 – 2009 – Мач за 3-4 място - ОФК "Павликени" - ФК "Реал Сукчес" - 0:6

09:30 – 2009 - ФИНАЛ - ФК "Розова Долина" - ФК "Сливен" - 6:5 след дузпи

10:30 – 2011 – Мач за 3-4 място - ФК "Шипка Старс" - ПФК "Монтана" - 2:1

10:30 – 2011 - ФИНАЛ - ПФК "Спартак" - ФК "Белци" - 2:0

11:30 – НА ГРАДСКИЯ СТАДИОН В ОБЗОР – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЗА ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ 2009 И 2011!

 

 

ПРОГРАМА НА ВОЛЕЙБОЛНИТЕ ДВУБОИ 

 

21.08.2022 - НЕДЕЛЯ

21:30 - ТЕХНИЧЕСКА КОНФЕРЕНЦИЯ - ще се проведе в хотел "Арго".

 

22.08.2022 – ПОНЕДЕЛНИК

09:00 – МомИчета 2008-2009 – СКВ „Павликени” (Павликени) – ВК „Волейболна Федрация Аджария” Батуми (Грузия) - 0:2

10:45 – МомИчета 2008-2009 - ВК „Асеновград“ (Асеновград) – ВК „Тополово” (Тополово) - 0:2

 

23.08.2022 – ВТОРНИК

09:00 – МомИчета 2008-2009 – СКВ „Павликени“ – ВК „Тополово“ - 0:2

10:45 – МомИчета 2008-2009 – ВК "Волейболна Федерация Аджария" – ВКАсеновград” - 1:2

 

24.08.2022 – СРЯДА

10:15 - МомИчета 2008-2009 – СКВ „Павликени” – ВК „Асеновград” - 0:2

11:45 – МомИчета 2008-2009 – ВК „Тополово” – ВК “Волейболна Федерация Аджария” - 0:2 служ. 

17:00 - Юноши 2006-2007 - СКВ "Павликени" (Павликени) - ВК "Перун" (Варна) - 2:0

 

25.08.2022 – ЧЕТВЪРТЪК

08:30 - МомИчета 2008-2009 – Мач за 3-4 място - СКВ "Павликени" - ВК "Асеновград" - 2:0

10:00 – МомИчета 2008-2009 – ФИНАЛ - ВК "Тополово" - ВК "Волейболна Федерация Аджария" - 2:0 

17:00 - Юноши 2006-2007 - СКВ "Павликени" - ВК "Черно море" (Варна) - 2:0

 

26.08.2022 – ПЕТЪК

08:30 – Тренировка 

10:00 – Юноши 2006-2007 - СКВ "Павликени" - ВК "Перун" - 2:0

12:00 – НА ВОЛЕЙБОЛНОТО ИГРИЩЕ В ОБЗОР - ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАМНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЗА  ВЪЗРАСТОВА ГРУПА ЮНОШИ! 

21:30 - НА СТАДИОНА, НА ИГРИЩЕТО ЗА МИНИ ФУТБОЛ – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЗА ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ 2008, 2010, 2012, 2013, МИНИ ФУТБОЛ И ВОЛЕЙБОЛ МОМИЧЕТА!