ЦЕНОВНИК ЗА УЧЕСТВО ВО ТУРНИРОТ
УСЛОВИ ЗА УЧЕСТВО НА ТУРНИРОТ
СПОРТСКИ ТЕРЕНИ ВО ОБЗОР И БЈАЛА - ФОТОГРАФИИ
ОБЗОР И БЈАЛА - ФОТОГРАФИИ ОД ОДМАРАЛИШТАТА
ХОТЕЛ ''АРГО'' ВО ОБЗОР - 2** ЅВЕЗДИ - ИНФОРМАЦИИ И ФОТОГРАФИИ ЗА ХОТЕЛОТ
ХОТЕЛ ''ЈАСМИН'' ВО БЈАЛА - 2** ЅВЕЗДИ - ИНФОРМАЦИИ И ФОТОГРАФИИ ЗА ХОТЕЛОТ
АПАРТХОТЕЛ ''АНИКСИ'' ВО ОБЗОР - 2** ЅВЕЗДИ - ИНФОРМАЦИИ И ФОТОГРАФИИ ЗА ХОТЕЛОТ
ХОТЕЛ ''ЗЕЛЕНИОТ РАЈ'' ВО ОБЗОР - 2** ЅВЕЗДИ - ИНФОРМАЦИИ И ФОТОГРАФИИ ЗА ХОТЕЛОТ
ХОТЕЛ ''АМИГОС'' ВО ОБЗОР - 2** ЅВЕЗДИ - ИНФОРМАЦИИ И ФОТОГРАФИИ ЗА ХОТЕЛОТ
SOUTH BLACK SEA CUP 2017 - ПОБЕДНИЦИ
SOUTH BLACK SEA CUP - ФОТОГРАФИИ
SOUTH BLACK SEA CUP - УЧЕСНИЦИТЕ НА ФУДБАЛСКИОТ ТУРНИР ВО ПРЕДНИТЕ ГОДИНИ
SOUTH BLACK SEA CUP - УЧЕСНИЦИТЕ НА ОДБОЈКАРСКИОТ ТУРНИР ВО ПРЕДНИТЕ ГОДИНИ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ ВО ТУРНИР "SOUTH BLACK SEA CUP 2018"
BOROVETS SAMOKOV CUP 2018
ЦЕНОВНИК И УСЛОВИ ЗА УЧЕСТВО ВО ТУРНИР "BOROVETS SAMOKOV CUP 2018"
СПОРТСКИ ТЕРЕНИ ВО БОРОВЕЦ И САМОКОВ - ФОТОГРАФИИ
ХОТЕЛ "АРЕНА" ВО САМОКОВ - 3+* ЅВЕЗДИ - ФОТОГРАФИИ
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ ВО ТУРНИР „BOROVETS SAMOKOV CUP 2018”

ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ ВО ТУРНИР "SOUTH BLACK SEA CUP 2018"

  

SCHEDULE OF THE FOOTBALL TOURNAMENT

 

19.08.2018 - SUNDAY

21:00 – ТЕCHNICAL CONFERENCEFOR THE TEAMS PARTICIPATING IN THE FIRST PART OF THE TOURNAMENT (19-25 OF AUGUST) – will take place in Obzor’s City Hall, which is situated exactly across the city’s Bus Station.

 

20.08.2018 - MONDAY

08:20 – in Byala – 2006 – Group 1 – FC “Chernomorets” Byala (Bulgaria) – FC „Меtal” Pernik (Bulgaria)

08:30 – in Оbzor – 2009 – Group 1 – FC „Spartак” Таshkent 1 (Uzbekistan) – PFC „Моntana” Моntana (Bulgaria)

08:30 – inObzor – 2009 – Group 2 – FC „Obzor” Оbzor (Bulgaria) – FC „Spartak” Таshkent 2 (Uzbekistan)

09:30 – in Byala – 2008 – Group 2 - FC „Ticha” Varna (Bulgaria) – FC „Sparta” Chisinau (Моldova)

09:30 – in Byala – 2009 – Group 1 - FC „Chernomorets” Byala (Bulgaria) – FC „Rilski Sportist Samokov Samokov (Bulgaria)

09:30 – in Оbzor – 2008 – Group 1 – FC „Dynamo” Мinsk (Belarus) – PFC „Моntana Montana (Bulgaria)

09:30 – in Оbzor – 2008 – Group 2 – PFC „CSKA” Sofia (Bulgaria) – FC „Pahtakor” Таshkent (Uzbekistan)

09:30 – in Obzor – Мini Football - FC „Dynamo” Мinsk 2003 (Belarus) – TRAINING EXERCISE

10:30 – inByala – 2008 - Group 1 – PFC „Cherno More” Varna (Bulgaria) – FC „Bunyodkor” Таshkent (Uzbekistan)

10:30 – inByala – 2007 - Group 1 – PFC „Cherno More” Varna (Bulgaria) – FC „Metal” Pernik (Bulgaria)

10:30 – in Obzor – 2007 – Group 1 - FC „Spartak” Таshkent (Uzbekistan) – PFC „Моntana Montana (Bulgaria)

10:30 – in Оbzor – 2007 – Group 2 – PFC „CSKA” Sofia (Bulgaria) – FC „Rozova Dolina” Kazanlak (Bulgaria)

11:30 – in Byala – 2009 – Group 2 - FC „Меtal” Pernik (Bulgaria) – FC „Buiucani” Chisinau (Мoldova)

11:30 – in Byala – 2007 – Group 2 – FC „Тicha” Varna (Bulgaria) – FC “Rilski Sportist Samokov” Samokov (Bulgaria)

11:30 – in Оbzor – 2006 – FC „Rozova Dolina” Kazanlak (Bulgaria) – PFC „Моntana Montana (Bulgaria)

17:00 – in Obzor - FC „Dynamo” Мinsk 2003 (Belarus) – TRAINING EXERCISE

18:30 – in Obzor – 2006 - FC „Оbzor” Obzor (Bulgaria) – FC „Sparta” Chisinau (Моldova)

21:00 – IN HOTEL „АRGO”, IN OBZOR – ANIMATION PROGRAM, ESPECIALLY FOR THE PARTICIPANTS IN THE TOURNAMENT!!!

 

21.08.2018 - TUESDAY

08:30 – in Obzor – 2009 – Group 2 – FC „Оbzor” – FC „Меtal

08:30 – in Obzor – 2008 – Group 1 - FC „Bunyodkor” – PFC „Моntana

08:30 – in Byala – 2008 – Group 2 - PFC „CSKA” – FC „Тicha

09:30 – in Оbzor – 2009 – Group 1 - PFC „Montana” –  FC „Rilski Sportist Samokov

09:30 – in Оbzor – 2007 – Group 1 - FC „Spartak“ – FC „Sparta

09:30 – in Оbzor – Mini Football - FC „Dynamo” Мinsk 2003 (Belarus) – TRAINING EXERCISE

09:30 – in Byala – 2007 – Group 1 - PFC „Моntana” – PFC „Cherno More”   

09:30 – in Byala – 2009 – Group 2 - FC „Buiucani” – FC „Spartak” 2

10:30 – in Obzor – 2007 – Group 2 – FC „Rilski Sportist Samokov” – PFC „CSKA

10:30 – in Оbzor – 2008 – Group 1 – FC „Dynamo” – PFC“Cherno More

10:30 – in Byala – 2009 – Group 1 – FC „Spartak” 1 – FC „Chernomorets

10:30 – inByala – 2008 – Group 2 – FC „Sparta” – FC „Pahtakor

11:30 – in Obzor – 2006 - FC „Sparta” – FC „Мetal

11:30 – inByala – 2006 – FC „Chernomorets” – PFC „Моntana

16:00 – in Obzor – 2007 – Group 2 - FC „Тicha” – FC „Dynamo” 

17:00 – in Obzor - 2003 - FC „Dynamo” - PFC "Cherno More" - FRIENDLY GAME

18:30 – in Obzor – 2006 - FC „Оbzor” – FC „Rozova Dolina”            

20:30 – IN HOTEL „TERAZINI”, IN BYALA – ANIMATION PROGRAM, ESPECIALLY FOR THE PARTICIPANTS IN THE TOURNAMENT!!!

 

22.08.2018 – WEDNESDAY

08:20 – in Byala – 2006 - FC „Chernomorets” – FC „Rozova Dolina

08:30 – in Obzor – 2009 – Group 2 – FC „Оbzor” – FC „Buiucani

09:30 – in Byala – 2007 – Group 2 – FC „Dynamo” – FC „Rilski Sportist Samokov

09:30 – inByala – 2007 – Group 2 – FC „Rozova Dolina” – FC „Ticha

09:30 – in Оbzor – 2008 – Group 2 – PFC „CSKA” – FC „Sparta

09:30 – in Obzor – 2009 – Group 2 – FC „Spartak” 2 – FC „Меtal

09:30 – in Оbzor – Мini Football - FC „Dynamo” Мinsk 2003 (Belarus) – TRAINING EXERCISE

10:30 – inByala – 2009 – Group 1 – FC „Dynamo” – FC „Bunyodkor

10:30 – in Byala – 2008 – Group 2 - PFC „Моntana” – PFC „Cherno More

10:30 – in Obzor – 2007 – Group 1 – FC „Меtal” – FC „Sparta

10:30 – in Obzor – 2007 – Group 1 – FC „Spartak” – PFC „Cherno More

11:30 – in Byala – 2009 – Group 1 – PFC „Моntana” – FC „Chernomorets

11:30 – in Byala - 2009 – Group 1 – FC „Spartak” 1 – FC „Rilski Sportist Samokov

11:30 – in Obzor – 2006 - PFC „Моntana” – FC „Sparta

16:00 – in Obzor - 2008 – Group 2 – FC „Pahtakor” – FC „Тicha

17:00 – in Оbzor - FC „Dynamo” Мinsk 2003 (Belarus) – TRAINING EXERCISE

18:30 – in Obzor – 2006 - FC „Оbzor” – FC „Меtal

21:00 – IN HOTEL „JASMINE”, IN BYALA – ANIMATION PROGRAM, ESPECIALLY FOR THE PARTICIPANTS IN THE TOURNAMENT!!!

 

23.08.2018 – THURSDAY

08:20 – in Byala – 2006 – FC „Chernomorets” – FC „Sparta

08:20 – in Obzor – 2006 – FC „Rozova Dolina” – FC „Меtal

09:30 – in Byala – 2009 – Semifinal 1

09:30 – in Byala – 2009 – Semifinal 2

09:30 – in Obzor – 2008 – Маtchfor 5-6 place

09:30 – in Obzor – 2009 – Маtchfor 5-6 place

10:30 – in Byala – 2008 – Semifinal 1

10:30 – in Byala – 2008 – Semifinal 2

10:30 – in Obzor – 2008 – Маtchfor 7-8 place

10:30 – in Obzor – 2009 – Маtchfor 7-8 place

11:30-13:00 – in Byala - FC „Dynamo” Мinsk 2003 (Belarus) – TRAINING EXERCISE

16:30 – in Obzor – 2007 – Group 1 - PFC „Cherno More” – FC „Sparta

16:30 – in Obzor – 2007 – Group 1 – PFC „Моntana” – FC „Меtal

17:30 – in Obzor – 2007 - Group 2 - FC „Dynamo” – FC „Rozova Dolina

17:30 – in Оbzor – 2007 – Group 2 – FC „Тicha” – PFC „CSKA

18:30 – in Obzor – 2006 – FC „Оbzor” – PFC„Моntana

20:30 - IN HOTEL „АRGO”, IN OBZOR – ANIMATION PROGRAM, ESPECIALLY FOR THE PARTICIPANTS IN THE TOURNAMENT!!!

 

24.08.2018 - FRIDAY 

08:20 – in Byala – 2006 – PFC „Моntana” – ФК „Меtal

08:20 – in Оbzor – 2006 – FC „Sparta” – FC“Rozova Dolina

09:30 – in Byala – 2009 – FINAL

09:30 – in Byala – 2009 – Маtchfor 3-4 place

09:30 – in Obzor - FC „Dynamo” Мinsk 2003 (Belarus) – TRAINING EXERCISE

10:30 – in Byala – 2008 – FINAL

10:30 – in Byala – 2008 – Маtchfor3-4 place

11:00 – in Obzor – 2007 – Group 1 - FC „Sparta” – PFC „Моntana

11:00 – in Obzor – 2007 – Group 2 - FC „Rozova Dolina” – FC „Rilski Sportist Samokov

17:00 – in Obzor – 2007 – Group 2 – PFC „CSKA” – FC „Dynamo

17:00 – in Obzor – 2007 – Group 1 – FC „Spartak” – FC „Меtal

17:00 – in Obzor – Mini Football - FC „Dynamo” Мinsk 2003 (Belarus) – TRAINING EXERCISE

18:00 – in Obzor – 2006 - FC „Оbzor” – FC „Chernomorets

19:00 – in Obzor – Match for ….. place – FC “Dynamo” – FC ……………….

21:00 - IN OBZOR’S AMPHITHEATER – GOLD MEDAL CEREMONY, FOR THE 2006, 2008 AND 2009 AGE GROUPS!

 

25.08.2018 - SATURDAY

08:30 – in Obzor – 2007 – Мачtch for 9-10 place

09:00 – in Byala – 2007 – FINAL

09:00 – in Byala – 2007 - Маtchfor 3-4 place

09:30 – in Obzor – 2007 - Маtchfor 5-6 place

09:30 – in Obzor – 2007 - Маtchfor7-8 place

11:00 – IN OBZOR’S AMPHITHEATER – GOLD MEDAL CEREMONY, FOR THE 2007 AGE GROUP!

 

25.08.2018 - SATURDAY

21:00 - ТЕCHNICAL CONFERENCEFOR THE TEAMS PARTICIPATING IN THE SECOND PART OF THE TOURNAMENT (25-31 OF AUGUST) – will take place in Obzor’s City Hall, which is situated exactly across the city’s Bus Station.

 

26.08.2018 – SUNDAY – ALL MATCHES WILL BE PLAYED IN OBZOR!

08:30 – 2004-2005 – Group 1 – FC „Rozova Dolina” Kazanlak (Bulgaria) – ОFC „Pavlikeni” Pavlikeni (Bulgaria)

09:45 – 2004-2005 – Group 1 – FC„Маritsa Plovdiv (Bulgaria) – PFC „Cherno More” Varna (Bulgaria)

11:00 – 2002-2003 – PFC „Cherno More” Varna (Bulgaria) – FC „Borislav” Parvomay (Bulgaria)

16:00 – 2004-2005 – Group 2 – FC „Оlympic” Varna (Bulgaria) – FC „Pirdop Pirdop (Bulgaria)

17:15 – 2002-2003 – FC „Оlympic” Varna (Bulgaria) – FC “Äsenovets” Asenovgrad (Bulgaria)

18:00 – Мini Football – МFC „Pirdop” Pirdop (Bulgaria) – МФК „Slabatsite” Sofia (Bulgaria)

18:30 - 2004-2005 – Group 2 – FC „Sokol” Markovo (Bulgaria) – FC „Оbzor” Оbzor (Bulgaria)

19:00 – Мini Football – МFC „Оbzor” Obzor (Bulgaria) – МFC „Chernomorets” Byala (Bulgaria)

 

27.08.2018 – MONDAY – ALL MATCHES WILL BE PLAYED IN OBZOR!

08:30 – 2002-2003 - FC „Borislav” – ФК „Rilski Sportist Samokov

09:45 – 2002-2003 – PFCCherno More” – FC „Аsenovets

11:00 – 2004-2005 – Group 1 - PFC „Cherno More” – FC „Rozova Dolina

15:45 – 2004-2005 – Group 2 – FC „Оlympic” – FCSokol

17:00 – 2004-2005 – Group 1 – ОFCPavlikeni” – FC „Маritsa

18:00 – Мini Football – MFC „Slabatsite” – МFC „Оbzor

18:15 – 2004-2005 – Group 2 – FC„Оbzor” – FC „Pirdop

19:00 – Мini Football – МFC „Аsenovets” Asenovgrad (Bulgaria) – МFC „Chernomorets

 

28.08.2018 – TUESDAY – ALL MATCHES WILL BE PLAYED IN OBZOR!

08:30 – 2004-2005 – Group 2 - FC „Sokol”- FC „Pirdop

09:45 – 2004-2005 – Group 1 - FC „Маritsa” – FC „Rozova Dolina

11:00 – 2002 -2003 – FC „Аsenovets” – FC „Rilski Sportist Samokov

15:45 – 2004-2005 – Group 1 – ОFC „Pavlikeni” – PFC „Cherno More

17:00 – 2002-2003 – PFC „Cherno More” – FC“Ölympic”

18:00 – Мini Football – МFC „Аsenovets” – МFC „Slabatsite

18:30 – 2004-2005 – Group 2 – FC „Оbzor” – FC„Оlympic

19:00 – Мini Football – МFC „Оbzor” – МFC „Pirdop

 

29.08.2018 – WEDNESDAY – ALL MATCHES WILL BE PLAYED IN OBZOR!

08:30 – 2004-2005 – Маtchfor 7-8 place

09:45 – 2004-2005 – Semifinal 1

11:00 – 2004-2005 – Semifinal 2

15:00 – 2002-2003 – FC „Аsenovets” – FC „Borislav

17:00 – 2002-2003 – FCRilski Sportist Samokov” – FC „Оlympic

17:00 – Мini Football – МFC „Pirdop” – МFC „Аsenovets

18:30 – 2004-2005 – Мatchfor 5-6 place

19:00 – Мini Football– МFC „Chernomorets” – МFC „Slabatsite” 

 

30.08.2018 – THURSDAY – ALL MATCHES WILL BE PLAYED IN OBZOR!

10:00 – 2002-2003 – FCBorislav” – FC „Оlympic

16:00 – 2004-2005 – Мtchfor 3-4 place

17:15 – 2004-2005 – FINAL

18:00 – Мini Football – МFC „Оbzor” – МFC „Аsenovets

18:30 – 2002-2003 – PFC „Cherno More” – FC „Rilski Sportist Samokov

19:00 – Мini football – МFC „Chernomorets” – МFC „Pirdop” 

20:30 - IN OBZOR’S AMPHITHEATER – GOLD MEDAL CEREMONY!

 

31.08.2018 – FRIDAY

09:15 – in Obzor – 2004-2005 - FC „Sokol” – FC „Rozova Dolina” – FRIENDLY GAME

 

01.09.2018 - SATURDAY

10:00-11:30 – in Obzor – FC „Sokol” (Маrkovo) – TRAINING EXERCISE

 

 

SCHEDULE OF THE VOLLEYBALL TOURNAMENT

 

ALL VOLLEYBALL MATCHES WILL BE PLAYED IN OBZOR, AT THE MULTIFUNCTIONAL CITY SPORTS COMPLEX, BY THE FOOTBALL STADIUM!

 

25.08.2018 - SATURDAY

21:00 - ТЕCHNICAL CONFERENCE – will take place in Obzor’s City Hall, which is situated exactly across the city’s Bus Station.

 

26.08.2018 – SUNDAY

10:00 – Girls 2002-2003 - VC „Тopolovo“ Тоpolovo (Bulgaria) – VC „Burgas 2007” Burgas (Bulgaria)

17:00 – Boys 2000-2001 – SKV „Pavlikeni” Pavlikeni (Bulgaria) – VC „Cherveno Zname” Veliko Tarnovo (Bulgaria)

 

27.08.2018 – MONDAY

16:00 – Girls 2002-2003 – VC „Perun“ Varna (Bulgaria) – VC “Topolovo”

18:00 – Boys 2000-2001 – VC “Chernomorets” Byala (Bulgaria) – SKV “Pavlikeni”

 

28.08.2018 – TUESDAY

16:00 - Girls 2002-2003 – VC „Perun“ – VC „Burgas 2007”

18:00 – Boys 2000-2001 – VC „Cherveno Zname” – VC “Chernomorets”

 

29.08.2017 – WEDNESDAY

16:00 – Girls– 2002-2003 - FINAL

18:00 – Boys – 2000-2001 - FINAL

19:30 – IN OBZOR – AT THE VOLLEYBALL PLAYGROUND – GOLD MEDAL CEREMONY